Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Za okny je zima, před nimi by ale být neměla

Rtuť na venkovních teploměrech den po dni klesá a pokud nechceme pozorovat stejný jev i na těch domácích, měli bychom pořádně přitopit. Vzhledem k rostoucím cenám energií je bohužel složité dosáhnout příjemného klimatu a přitom se výrazně nedotknout rodinného rozpočtu. Nepomáhá ani změna dodavatele – ta nám ušetří s těží pár tisícovek. Mnohem efektivnější je zamezit únikům tepla a nemuset tak intenzivně topit. A protože většina tepla odchází přes okenní otvory, zaměříme se právě na okna. Pokud vaše obydlí hyzdí staré dřevěné okenice, spojte příjemné s užitečným a nahraďte je moderními plastovými okny.

Nízká cena se mnohdy se skutečnou úsporou neslučuje

Plastová okna nejenže redukují úniky tepla, ale navíc slouží jako perfektní estetický prvek, díky kterému váš dům získá na atraktivitě. Otázkou však je, která okna zvolit. Vždyť všude narážíme na reklamy, které nás upozorňují na velmi levná okna…

Plastová okna DAFE-PLAST – výrobky s dvacetiletou tradicí

Jistě, výrazně nízká cena je sice opravdu lákavá, ovšem nechcete-li mít v blízké budoucnosti s okny problémy (deformace, špatné těsnění), raději se výrobků s podivnou cenovou politikou vyvarujte. Většinou se jedná o levná polská okna, která nedosahují ani částečné kvality, jak tuzemské výrobky. Výrazně lepší volbou jsou plastová či hliníková okna DAFE-PLAST, které se vyrábí již dvacet let. Společnost DAFE-PLAST vyrábí také populární zimní zahrady, terasové systémy, garážová vrata a spoustu doplňků a příslušenství. Kompletní sortiment si můžete prohlédnout na webu dafe.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *