Hledáte advokátní kancelář v Praze, která vám opravdu pomůže?

Hledáte advokátní kancelář v Praze, která vám opravdu pomůže?

Dobrý advokát se čas od času hodí každému. Nemusíte být zrovna zločinec, aby vám přišla vhod rada od zkušeného právníka. Může jít o spor se sousedem, doporučení související s pracovní smlouvou nebo jiným dokumentem, ale také založení společnosti... Kvalitní advokátní kancelář je v takových případech k nezaplacení a abychom vám ušetřili čas, který byste strávili hledáním a zkoumáním referencí, představíme vám pražskou advokátní kancelář JUDr. Zdeňka Koschina. Advokátní kancelář Praha nabízí komplexní služby, které souvisí s těmito oblastmi práva:
  • ústavní právo
  • občanské právo
  • rodinné právo
  • správní právo
  • trestní právo
  • daňové právo
  • obchodní právo
  • stavební právo
  • pracovní právo
Advokátní kancelář pod vedením JUDr. Zdeňka Koschina rovněž nabízí ucelený servis pro podnikatele, který zahrnuje právní, daňové a účetní služby, včetně zpracování personální a mzdové agendy. Zkušení advokáti Praha pro vás vždy najdou ideální řešení, které vám ušetří spoustu starostí a v konečném důsledku i peněz. V rámci účetnictví můžete využít nabídku na kompletní vedení účetnictví a daňové evidence pro plátce i neplátce DPH. Samozřejmostí je i jednorázové účetní poradenství a metodika, daňové poradenství, expertízy a optimalizace daní dle platných norem a směrnic. Personalistika a zpracování mezd zahrnuje všechny úkony, tedy kompletní zpracováním mezd a personální agendy, až po měsíční výpočty mezd, zpracování výplatních pásek a mzdové uzávěrky, založení a vedení mzdových listů, výpočty a zpracování odvodů měsíčních záloh na daň z příjmu apod.

Kdo je JUDr. Zdeněk Kryštof Koschin?

JUDr. Zdeněk Koschin vystudoval Právnickou fakultu University Karlovy v Praze a od roku 1990 se věnoval podnikové praxi. Jako komerční právník působí od roku 1991 a od roku 1996 jako advokát. Je členem sekce ČAK pro právo veřejné a advokátní tarif. Mimo jiné je členem zkušební komise ČAK pro advokátní zkoušky a zkoušky způsobilosti pro obor ústavní a správní právo a člen Jednoty českých právníků. V pražské advokátní kanceláři působí dva advokáti (kromě JUDr. Zdeňka Koschina také Mgr. Iva Pospíšilová) a dva daňoví asistenti (Ing. Ivana Řehořová a Ing. Mariana Havelková). Další informace a platné ceníky najdete na www.koschin.cz.

Publikováno: 02. 08. 2014

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: advokátní kancelář praha