Erotické masáže v Praze - jak vybrat ten nejlepší podnik?

Erotické masáže v Praze - jak vybrat ten nejlepší podnik?

Erotické masáže v Praze jsou dostupné pro každého kdo má zájem o strávení příjemných chvil ve společnosti profesionální masérky či maséra, který bude pečovat o vaše tělo a umožní vám prožít příjemný pocit relaxace, uvolnění a sexuálního uspokojení. Erotická masáž nemusí mít za cíl pouze ejakulaci či orgasmus, cílem je prožít uvolňující a uspokojující pocity během celé masáže. Nabídka salónů, které poskytují erotické masáže v Praze je široká jak cenách, tak v typech a kvalitě poskytovaných služeb.

EROTICKÉ MASÁŽE HLEDEJTE POMOCÍ RECENZÍ

Přestože v každém větším městě najdeme několik míst, kde můžeme zažít smyslnou masáž, skutečným centrem je podle většiny lidí právě Praha, především kvůli širokému výběru. V Praze nalezneme desítky salónů, které poskytují erotické masáže, od běžných privátů kde můžete dostat erotickou masáž za lidovou cenu několika stokorun, až po luxusní salóny se špičkovými VIP službami pro opravdu náročné zákazníky. Je však pochopitelné, že špičková kvalita má svoji cenu. Hledání erotického salónu, který by uspokojil vaše tužby za rozumnou cenu, začíná většinou na internetu. Je to v dnešní době nejrychlejší cesta a dozvíte se tak spoustu důležitých informací o podniku, cenách a poskytovaných službách. Rychlý pohled na Google nám odhalí více než 5000 výsledků na vyhledávací frázi „erotická masáž v Praze“. Výběr podniků je tedy skutečně rozsáhlý. Nalezneme zde podniky nabízejíc klasickou erotickou masáž, nuru masáž, i podniky, specializující se na exotickou tantrickou masáž. Více o tom co je to tantrická masáž se dozvíte zde. Pokud máte zájem i o něco speciálnějšího, jako je například masáž prostaty, v Praze naleznete širokou nabídku salónů, které vám vyhoví. Jak probíhá masáž prostaty se můžete dozvědět tady. Zaměřte se hlavně na to, jestli je ceník přehledný a jestli zdánlivě nízká cena masáže není vykompenzována nějakými dodatečnými poplatky. Obzvlášť pokud máte zájem o takzvaný „šťastný konec“ což je synonymum pro masáž zakončenou orgasmem, dejte pozor, jestli je již započítán v ceně masáže, nebo je účtován zvlášť za příplatek. Z kvality internetové prezentace také můžete odvodit kvalitu poskytovatele.

NA CO SE SOUSTŘEDIT:

  • Cena služeb – jaké služby jsou v ceně a jaké za příplatek?
  • Možnosti placení – je možno platit erotickou masáž kartou nebo je nutná platba v hotovosti?
  • Jaké typy masáží jsou v nabídce? Erotických masáží je celá řada a každému vyhovuje něco jiného. Nestyďte se zeptat.
  • Je možně se masérky dotýkat? Některé masážní salóny nepovolují, aby se zákazník masérky dotýkal.
  • Může být masáž zakončena orgasmem? Případně jaký se za tuto službu účtuje příplatek?
  • Jaká je v podniku hygienická úroveň? Kvalitní podniky nabízejí zákazníkům čistý župan, ručník, osušku, sprchu před a po masáži.
  • Pro mnoho zájemců může být také důležitá dojezdová vzdálenost. Informujte se, jestli se podnik nachází v rozumné vzdálenosti od metra, či zda nabízí bezpečné nebo diskrétní parkování.
Nebojte se a ptejte se na cokoli, co vám není jasné. Pracovníci masážního podniku vám rádi odpoví na veškeré dotazy. A pokud ne, vždy můžete zvolit jiný podnik.

ZEPTEJTE SE NA ZKUŠENOSTI PŘEDCHOZÍCH ZÁKAZNÍKŮ

Při vybírání erotického podniku jsou neocenitelným zdrojem informací sociální sítě. Mnoho lidí, kteří již mají zkušenosti s erotickou masáží z vámi vyhlédnutého podniku se často rádi pochlubí na sociálních sítích. Můžete se tak dozvědět spoustu neocenitelných informací například o jednotlivých masérkách a jejich kladech a záporech. Často se tak dozvíte o problémech, které se na oficiálních stránkách nedočtete (například neochotný personál, nedostatečná hygiena a podobně).

NA CO NEZAPOMENOUT PŘED NÁVŠTĚVOU EROTICKÝCH MASÁŽÍ

Před první návštěvou masážního podniku je vhodné předem zavolat a objednat se. Vyhnete se tak zklamání v případě že by nabídka na internetu již nebyla aktuální, popřípadě by vámi vybraná masérka byla zrovna zaneprázdněná či nepřítomná. Pokud máte domluvenou schůzku a z nějakého důvodu se nebudete moci dostavit, je dobré se předem omluvit a masáž zrušit.

Publikováno: 04. 03. 2019

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam