Zajistěte svému kávovaru dlouhou životnost pravidelnými servisy

Zajistěte svému kávovaru dlouhou životnost pravidelnými servisy

Chcete, aby Váš značkový kávovar fungoval po dlouhé roky a každý den Vám připravil vaši oblíbenou kávu? Pak mu dopřejte pravidelnou údržbu a servis u našich specialistů.

Zajistěte svému kávovaru pravidelné roční údržby

Chcete si vychutnávat každý den lahodnou kávu, ale nemáte čas ani náladu starat se o svůj kávovar? Pak je na místě zajistit mu pravidelný servis. Kávovar je totiž denně používaným zařízením a je pochopitelné, že dochází k jeho opotřebení. Aby kávovar fungoval tak, jak má po dlouhé roky, je nutné zajistit mu pravidelné servisy. Ideální variantou je, pokud svému kávovaru dopřejete každoroční servis, při kterém naši specialisté zajistí důkladnou prohlídku kávovaru, vymění těsnění, propláchnou veškeré trysky a seřídí jednotlivé komponenty.

Kompletní údržbu doporučujeme provádět každé –1 - 2 roky

Jsme specializovaná firma se zaměřením na pozáruční servis kávovarů. Provádíme servis kávovarů Philips a servis kávovarů DeLonghi. Tyto kávovary patří mezi ty nejkvalitnější, ale i přesto potřebují pravidelnou údržbu. U automatického, poloautomatického i pákového kávovaru doporučujeme pak kompletní servis s diagnostikou každé 1 - 2 roky.

Jak provádíme servisy kávovarů DeLonghi a Philips?

Hledáte specialistu na údržbu svého kávovaru nebo potřebujete rychlý servis, protože Vám kávovar přestal fungovat úplně? Zavolejte nám. Po předchozí domluvě si u Vás kávovar v Plzni a okolí zdarma vyzvedneme, provedeme diagnostiku a následně Vás budeme informovat o rozsahu opravy, včetně cenové kalkulace. Je jen na Vás, zda si kávovar necháte opravit. Jestliže se rozhodnete pro servis, pustíme se do oprav. Opravu zvládneme zpravidla do 3 pracovních dní. A jaké jsou nejčastější poruchy kávovarů? Většinou je potřeba vyměnit těsnění, vyčistit jednotlivé komponenty, seřídit mlecí kameny, nastavit dávkovač kávy, provést chemické odvápnění a čištění difuzoru od kávové sedliny a kávového oleje. Následně je nutné provést kontrolu tlaku a těsnost vodní soustavy.

Chcete nový kávovar? Ušetřete s námi!

Toužíte po novém kávovaru, nebo Váš starý model už se nevyplatí opravovat? Vyberte si z naší nabídky zánovních a repasovaných kávovarů. Vybraný model můžete vyzkoušet přímo u nás na pobočce ve Zbůchu u Plzně.

Publikováno: 23. 06. 2022

Kategorie: Strava

Autor: Adam