Reklama

Stříbrné mince

Uložte své peníze někam, kde to má smysl. Investujte do stříbra.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Sport

Zaboxujte si jako Mike Tyson

Nevíte, co s volným časem a přemýšlíte nad tím, kterou aktivitou vyplnit prázdná odpoledne? Pakliže máte sportovního ducha, začněte se naplno věnovat některému z oblíbených kolektivních sportů. Zajděte si s kamarády na fotbal, volleybal či tenis. Možná vám v žilách proudí adrenalin, který musí ven. V tom případě začněte docházet na některý z kontaktních sportů. Mezi ty nejoblíbenější patří box. Patříte k lidem, kteří si myslí, že jde o sport surovců? Nenechte se zmýlit, box je velmi krásným sportem, který mohou provozovat i ženy.

 

Historie boxu sahá mnoho let zpátky a dodnes si tento sport drží obrovskou popularitu. Box je tvrdý sport pro opravdové chlapy, ale stejně tak může být pohodovou aktivitou, u které se vybijete. Máte-li navíc potíže s nadváhou, můžete díky boxu zhubnout. Na tréninky můžete chodit do speciálního centra pro bojové sporty či si doma zřídit malou soukromou tělocvičnu. Tam se budete oddávat nerušenému boxování a posilování.

 

Jediné vybavení, které budete potřebovat, jsou boxerské rukavice a boxovací pytel. Tyto dvě pomůcky skvěle poslouží jako kompletní výbava vaší domácí posilovny. Rukavice skvěle ochrání vaše klouby před nárazy do tuhého pytle.

 

Boxovací pytle i boxerky koupíte nejen v kamenných prodejnách se sportovním vybavením, ale také na internetu, kde jsou zpravidla mnohem levnější. Využijte příležitosti a objednejte si je již dnes. Čím dříve s tréninkem začnete, tím dřív se dostanete do dobré kondice. A kdo ví, třeba se vám boxování zalíbí natolik, že si budete chtít zaboxovat profesionálně.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *