Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zahrada

Zahradní altán nabídne různé možnosti využití

Dnes můžeme říci, že je zahradní altán velmi využívaný jak v segmentu soukromém, tak samozřejmě také v segmentu firemním. To výrazným způsobem zvyšuje možnosti toho, k čemu vlastně toto konkrétní řešení můžeme využít. Podívejte se s námi na několik tipů, kdy se konkrétní altán může hodit třeba i vám samotným.

Altány se hodí na zahradní párty

Jenom těžko bychom hledali zajímavější a oblíbenější využití, než jsou právě zahradní párty. Zde je jasné, že se jedná o oblast soukromého použití. V tomto směru bychom se měli dotknout jednoho velmi důležitého faktu, kterým je rozhodně to, že zahradní altány můžeme využít, ať už pořádáme menší rodinnou oslavu, nebo spíše velkou párty s přáteli. A to proto, že takový zahradní stan dnes můžeme bez problémů pořídit v celé řadě velikostí. Mezi ty se mohou řadit tyto konkrétní:

  • 3 x 3 metry

  • 4 x 4 metry

  • 4 x 6 metrů

  • 6 x 12 metrů

Jedná se samozřejmě jenom o přiblížení možností, jelikož konkrétních velikostí může být skutečně mnohem více. A tak se dá říci, že si lze párty stan vybrat jako ochranu před sluncem i deštěm na decentní oslavu o pár lidech, stejně jako v situaci, kdy plánujeme sezvat doslova celé příbuzenstvo.

Párty stany jsou ideální i na firemní setkávání

Nemusí to být nutně jenom soukromý kolektiv, jelikož zapomenout bychom neměli ani na to, že to může být také kolektiv zaměstnanců určitých firem. I pro ně jsou v letním období pořádány různé akce, a to od školení, přes odměnění nejlepších zaměstnanců, až po teambuildingy. A právě letní počasí přímo láká k tomu, uspořádat celou akci na čerstvém vzduchu. A tak párty stany prodej mají odbyt samozřejmě i v segmentu firemním. I zde plně splní svůj účel, kdy poskytnout dostatečně velký prostor pro všechny hosty, tedy zaměstnance firmy a třeba i jejich rodiny.

Prodej párty stanů najde uplatnění i na prezentacích

Nemusí to být jenom důvody spojené s oslavou. Je totiž pravdou, že zahradní párty stan díky své variabilitě použití najde uplatnění třeba i na různých prezentacích. Třeba menší altány s kovovou konstrukcí jsou dokonalou ukázkou toho, jak vytvořit rychle a jednoduše prezentační stánek. A to třeba na různých veletrzích. Zde opět připomeňme, že se držíme v segmentu firemním. Navíc není problém to, aby se konkrétní prezentace konala třeba pod širým nebem, jelikož kovový zahradní altán si bez potíží poradí třeba i se silnějším poryvem větru. Nepromokavé párty stany velké jsou zase jistotou, že vy i návštěvníci vaší prezentace budou chráněni před deštěm.

Kovový altán může najít uplatnění i jako prodejní stánek

Je jedno, zda podnikáte a prodáváte na různých trzích či slavnostech, nebo něco vyrábíte doma a chcete to ukývat světu. A to jsou možnosti, kdy se vám může jednoduše hodit skládací altán. Ten je jasnou ukázkou toho, že během chvíle vytvoříte svůj prodejní stánek, který bude chráněný před jakýmikoliv rozmary počasí. I to je tedy jedna z možností využití, které nabídnou konkrétní párty stany a altány. A velikost? Její výběr opět závisí přímo na vás samotných.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *