Hledáte levný, ale přesto kvalitní webhosting?

Rozhodli jste se, že své podnikání přenesete na internet a zakládáte si vlastní webové stránky? Nebo si chcete vytvořit osobní stránky o tom, co vás baví? Tak či onak, budete potřebovat nejen někoho, kdo pro vám webové stránky vytvoří, ale také prostor, kde je umístíte. Rovnou zapomeňte na webhostingy zdarma. Jedná se o velmi omezené služby, které navíc nebudí seriózní dojem. Budete potřebovat vlastní doménu a nikoliv web na subdoméně webhostingu zdarma. Poskytovatelů je celá řada a je jen na vás, co od svého hostingu očekáváte.

Levný webhosting už není hudbou budoucnosti

Doby, kdy jsme za webhosting museli platit nekřesťanské peníze, jsou dávno pryč a máme možnost výběru z celé řady kvalitních poskytovatelů. Pokud se v webhostingu nevyznáte, dejte na reference ostatních uživatelů. Důležitá je nejen cena, ale také stabilní technické zázemí a dobrá podpora, která je připravena okamžitě řešit vaše problémy. To, že za levný webhosting zaplatíte pár korun, je sice skvělá nabídka, ale pokud bude mít server, na kterém váš web běží, časté výpadky, je to k ničemu.

Attivo nabízí hosting za skvělé ceny

Mezi kvalitní poskytovatele hostingových služeb patří Attivo.eu. Ačkoliv jde o zbrusu nového poskytovatele, může se pochlubit velmi pěknými cenami a prvotřídním vybavením. Hledáte-li ideální poměr nízké ceny a vysoké kvality hostingu, jste na správné adrese. Díky Attivo.eu si můžete zaregistrovat domény .cz, .eu, .biz, .info, .name, org. a .net. Pokud můžeme poradit, pro český trh vybírejte domény .cz, vyhledávače je hodnotí velmi pozitivně.

Je libo virtuální server?

Neplaťte za webhosting více, než doopravdy musíte, ale zároveň si dejte pozor na to, aby poskytovatel nízkými cenami nemaskoval nekvalitní hardware. Ti náročnější budou jistě vyžadovat virtuální servery nebo alespoň multihosting. Attivo.eu samozřejmě nabízí i tyto služby.

Publikováno: 01. 03. 2012

Kategorie: Internet

Autor: Adam

Tagy: attivo.eu | domény | poskytovatel hostingu | registrace domény | virtuální server | vps | webhosting