Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Internet

Hledáte levný, ale přesto kvalitní webhosting?

Rozhodli jste se, že své podnikání přenesete na internet a zakládáte si vlastní webové stránky? Nebo si chcete vytvořit osobní stránky o tom, co vás baví? Tak či onak, budete potřebovat nejen někoho, kdo pro vám webové stránky vytvoří, ale také prostor, kde je umístíte. Rovnou zapomeňte na webhostingy zdarma. Jedná se o velmi omezené služby, které navíc nebudí seriózní dojem. Budete potřebovat vlastní doménu a nikoliv web na subdoméně webhostingu zdarma. Poskytovatelů je celá řada a je jen na vás, co od svého hostingu očekáváte.

Levný webhosting už není hudbou budoucnosti

Doby, kdy jsme za webhosting museli platit nekřesťanské peníze, jsou dávno pryč a máme možnost výběru z celé řady kvalitních poskytovatelů. Pokud se v webhostingu nevyznáte, dejte na reference ostatních uživatelů. Důležitá je nejen cena, ale také stabilní technické zázemí a dobrá podpora, která je připravena okamžitě řešit vaše problémy. To, že za levný webhosting zaplatíte pár korun, je sice skvělá nabídka, ale pokud bude mít server, na kterém váš web běží, časté výpadky, je to k ničemu.

Attivo nabízí hosting za skvělé ceny

Mezi kvalitní poskytovatele hostingových služeb patří Attivo.eu. Ačkoliv jde o zbrusu nového poskytovatele, může se pochlubit velmi pěknými cenami a prvotřídním vybavením. Hledáte-li ideální poměr nízké ceny a vysoké kvality hostingu, jste na správné adrese. Díky Attivo.eu si můžete zaregistrovat domény .cz, .eu, .biz, .info, .name, org. a .net. Pokud můžeme poradit, pro český trh vybírejte domény .cz, vyhledávače je hodnotí velmi pozitivně.

Je libo virtuální server?

Neplaťte za webhosting více, než doopravdy musíte, ale zároveň si dejte pozor na to, aby poskytovatel nízkými cenami nemaskoval nekvalitní hardware. Ti náročnější budou jistě vyžadovat virtuální servery nebo alespoň multihosting. Attivo.eu samozřejmě nabízí i tyto služby.

4 komentářů

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Tenhle webhosting je o ničem. Za stejnou cenu nabízí Wedos daleko víc muziky. Jinak se vyplatí třeba i Onebit nebo Savana.

  • Tak to zase attivo boduje. Proslavená firma tím, že nejprve vykradla weby konkurenci, následně spamovala a přitom sama jiné označila za spammera… Nakonec je vyhodili ze všech diskuzí, protože všude spamovali… Super firma. A nyní se tato prolhaná firma (mimo jiné údajně mají nonstop podporu 🙂 nebo třeba vysoký počet registrovaných domén) předvedla tímto článkem, kde je obrázek, který je velice podobný tomu z webu konkurence. Jenže ta konkurence opravdu takový hardware používá (na rozdíl od Attivo)… Existenci tohoto hardwaru u wedosu jsem si ověřil přímo u WEDOSu při Dnech otevřených dveřích. Ehm, ehm… něco na té firmě Attivo vážně hodně smrdí…

  • Jak již se v komentářích zmiňujete o Wedosu, chtěl bych obě dvě služby porovnat, při čemž s Attivem mám široké zkušenosti a s Wedosem (prozatím) minimální. Jde o to, že Attivo má poslední dobou velice časté výpadky, při čemž jsem u webů hostovaných u Wedosu NIKDY žádný výpadek nezaznamenal. Wedos navíc nabízí skutečně neomezené služby, kdy máte k dispozici (za stejnou cenu) neomezené množství databází a za splnění určitých podmínek je jen na Vás, jak využijete neomezený prostor pro web. Tohle Attivo nesplňuje, čímž mě po třičtvrtě-roční zkušenosti velice zklamalo. U mě a u drtivé většiny ostatních uživatelů jednoznačně vítězí Wedos. Jak již bylo zmíněno ve 2. komentáři, něco na tom Attivu opravdu velice smrdí…