Tři kroky k fungujícím webovým stránkám podle Jaroslava Voldřicha

Tři kroky k fungujícím webovým stránkám podle Jaroslava Voldřicha

Nenechte se mýlit, fungujícími webovkami nemáme na mysli web, který je dostupný (tzn. vám po zadání adresy nevrací chybu 503), ale prezentaci generující zisk. Protože „mít stránky, na které nikdo nechodí“ a „mít stránky, díky kterým se výrazně zvýšil obrat firmy“, je obrovský rozdíl. Své o tom ví specialista na tvorbu www a online marketing Jaroslav Voldřich. Co je podle něj při realizaci webu opravdu důležité?

Předvýrobní analýza

Než se pustíte do výroby nového produktu nebo poskytování inovativní služby, důkladně analyzujete trh a odpovíte si na základní otázky, které souvisí s budoucím prodejem. A určitě nezapomenete ani na zmapování konkurence. Stejné je to s webem – než dáte zelenou realizaci stránek, nezapomeňte analyzovat svůj obor v prostředí internetu a zvážit všechny možnosti využití.

Tvorba s důrazem na detail

Naklikat webovky zdarma dokáže každý. Jenomže výroba webu spočívá v mnoha krocích, které na první pohled nejsou vidět. Profesionálové při tvorbě stránek zohledňují uživatelskou přívětivost, optimalizují kód a nezapomínají ani význam kvality textů. Samozřejmostí by měly být také přehlednost, intuitivní navigace a moderní grafický kabátek. Suma sumárum jde o komplexní proces, což se o online generátorech webů říct nedá.

Provoz, správa a marketing

Jakmile jsou stránky online, následuje nejnáročnější a v podstatě nikdy nekončící fáze. Bez propracovaného marketingu se na web nedostane cílová skupina. Vybrat správnou cestu není jednoduché a bez předchozích zkušeností hrozí, že v propagaci „utopíte“ spoustu peněz bez viditelných výsledků. I v toto směru je proto mnohem jistější spoléhat na profesionála, který se postará i o technický provoz webu (aktualizace, dostupnost...). Pokud jste došli k závěru, že chcete fungující web, kontaktujte Jaroslava Voldřicha a proberte s ním podrobnosti. Pohybuje se v Plzni a okolí, ale řeší zakázky ze všech koutů ČR. Další info a reference najdete na www.jaroslavvoldrich.cz.

Publikováno: 05. 10. 2019

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam