Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zahrada

Zahradní kultivátor: Multifunkční pomocník, který vám usnadní jarní údržbu zahrady

S praktickým příslušenstvím je péče o zahradu mnohem jednodušší. Pokud se již nemůžete dočkat, až se počasí ustálí a vy se stejně jako každý rok vrhnete do jarní údržby, vezměte si na pomoc zařízení, které vám ušetří spoustu energie i času. Zahradní robot značky Anticor je jasnou volbou pro každého, kdo není přístupný ke kompromisům a rád pracuje efektivně. Co dokáže a kde si ho můžete koupit?

Pokud si pod pojmem „zahradní robot“ představujete androida, který místo vás nakráčí mezi záhony a bez mrknutí oka a vypětí všech sil udělá veškerou práci, musíme vás zklamat. Pohybu na čerstvém vzduchu se sice nevyhnete, ale můžete si být jistí, že při zahrádkaření nevyplivnete duši. Špičkový nástroj, o jehož kvalitách leccos vypovídá ocenění Kozlíka Šikuly v kategorii Vertikutátory a provzdušnovače, je velmi lehký (celková hmotnost činí pouze 9,53 kg), a tedy i obratný a vhodný také pro ženy. Spolehlivý čtyřdobý motor Honda je kompaktní, avšak disponuje dostatečným výkonem a nikdy vás nenechá vás na holičkách.

Co konkrétně tedy zahradní kultivátor dokáže? Soubor jeho funkcí je velmi pestrý. Zařízení je primárně určeno k provzdušňování půdy, a to do hloubky až 25 cm. Používá při tom několika specifických hvězdicovitých nožů s různě zahnutými břity. Ty lze zaměnit v protisměru otáčení a hravě se díky nim zbavit plevel.

Až dokypříte, jednoduše vyměníte přídavné zařízení a proměníte kultivátor na čistič spár, mechanické hrábě, ohraničovací nůž, sazečku či kypřič. Anticor dává na robota (kromě standardní dvouleté záruky) doživotní garanci na zlomení nožů.

Zařízení seženete z pohodlí a bezpečí domova na anticor.cz, kde najdete také další produkty – podlahové pásky, dilatační pásy, povlaky a opláštění a další pomocníky, mezi kterými nechybí ani kvalitní hliníková páska.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *