Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Elegantní stavební pozdra – posuvné dveře vám ušetří spoustu místa

Majitelé zámečků a rozhlehlých sídel netuší, co je to nedostatek místa. Naprostá většina lidí to zjistí v momentě, kdy množství nashromážděných věcí doslova přeroste přes hlavu. A pak je zde ještě jedna skupina, do které patří obyvatelé trpasličích bytů. Ti počítají doslova každý centimetr čtvereční. Patříte do ní i vy a došla vám invence? Pořídili jste si vestavěné skříně, postele s úložným prostorem a stále se doma cítíte jako sardinky? V tom případě pro vás máme tip na unikátní systém, díky kterému bude váš domov zase o něco prostornější. A nejen to – také mnohem elegantnější. Představujeme vám stavební pouzdro!

Každý metr navíc se počítá!

Stavební pouzdro posuvné dveře je důmyslný systém pro posuvné dveře, které umožňuje zasunutí dveří do stěny. Využívá se výhradně v interiérech a plní funkci duté stěny, do které se zasouvají bezfalcové (zásuvné) dveře. Otázka na tělo zní – kolik prostoru díky stavebnímu pouzdru získáte? Průměrně asi jeden metr čtvereční. Zdá se vám to málo? V tom případě hodnotu vynásobte celkovým počtem dveří a dopracujete se k mnohem zajímavějšímu číslu.

Stavebni pouzdro 2

Další výhodou je zmíněná elegance. Posuvné dveře patří mezi oblíbené interiérové prvky, které bydlení oživí a dodají nevšední atmosféru. Jsou praktické a vzhledem k jednoduché konstrukci vydrží funkční i několik desítek let. Nejčastěji se využívají v ložnicích, kuchyních a koupelnách, tedy v obecně menších místnostech, kde každý centimetr navíc hraje významnou roli. Díky modernímu designu a spolehlivosti se ovšem objevují také v hotelích, penzionech, kancelářích, obchodních domech apod. K mání jsou v několika variantách a to jako jednokřídlé, dovukřídlé, teleskopické a zákrytové. Montáž stavebního pouzdra není složitá a zvládne ji i průměrný kutil.

Eclisse – italský design s dvanáctiletou zárukou

Stavební pouzdra si můžete prohlédnout na www.m-eclisse.cz, který provozuje společnost Mand CZ s.r.o. Prodejce nabízí vysoce kvalitní stavební Eclisse pouzdra originální Eclisse příslušenství, která svým designem uspokojí i ty nejnáročnější. Kvalitu pouzder z produkce největšího výrobce na světě garantuje dvanáctiletá záruka. Montáž a doprava je v rámci celé České republiky zdarma.

Stavebni pouzdro