Kurz lezení pro začátečníky jako vánoční dárek? S 50% slevou, proč ne!

Kurz lezení pro začátečníky jako vánoční dárek? S 50% slevou, proč ne!

Některé sporty jsou mnohem rizikovější než ty ostatní. A možná právě proto fascinují široké spektrum lidí. Po strmých skalách se „drápou“ manažeři, řemeslníci i ženy v domácnosti. Často stačí jediný nepromyšlený pohyb a dojde k neštěstí. Jenomže pocit, který se dostaví po dosažení cíle, je k nezaplacení. Napadlo vás, že se do stále větší komunity horolezců přidáte i vy? V tom případě se zapište na kurzy lezení, které pořádá profesionální horolezecká škola RockJoy! Horolezectví není jako jiné sportovní aktivity, které se lehce naučíte bez asistence profesionála. Respektive ano, nikdo vám nezabrání vyrazit na nejbližší skálu, ale bez předchozích zkušeností vás může lehkovážné chování stát zdraví. Horolezecká škola RockJoy byla založena v roce 2008 a od té doby pořádá kurzy lezení na umělé stěně i venku. Pro zájemce zároveň pořádá nejrůznější akce, například letní kurz lezení via ferrata nebo kurz lezení na ledu. horolezectví

Alfou a omegou RockJoy je individuální přístup

Vraťme se však k vám, začátečníkům, kteří potřebují vstřebat základní techniky a vědomosti. Právě pro vás je jako stvořený kurz pro začátečníky, ve kterém se vám dostane individuálního přístupu. To je ostatně jakási filosofie Jana Horáka, zakladatele RockJoy. Kurzy pro začátečníky jsou vhodné i pro mírně pokročilé, protože si zdokonalí techniku a dozví se spoustu zajímavostí.

Poukázka na kurz je netradiční, ale krásný dárek

A protože se blíží Vánoce, udělejte radost i někomu ze svých nejbližších. Horolezecká škola RockJoy nabízí dárkové poukázky s neodolatelnou 50% slevou na kurzy lezení pro začátečníky. Poukázky mají platnost jeden rok a lze je doplnit o osobní přání. Napadá vás snad originálnější dárek pro někoho, kdo miluje adrenalinové zážitky? V rámci kurzu se účastníci seznámí se základním vybavením, naučí se jak bezpečně jistit a samozřejmě i lezeckým technikám. Další informace o kurzech najdete na webových stránkách www.rockjoy.cz. Pokud vás lezení pohltí, nezapomeňte se poohlédnout po kvalitním horolezeckém vybavení v RockJoyShopu. Najdete zde špičkový sortiment za super ceny.

Publikováno: 10. 12. 2014

Kategorie: Volný čas

Autor: Adam

Tagy: horolezecká škola rockjoy | kurz lezení pro začátečníky