Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zahrada

Zahradní traktory Honda povyšují sekání trávy na zábavu

Sekání trávy patří mezi činnosti, do kterých se většina z nás příliš nehrne. Tedy až na hrdé majitele zahradních traktůrků. Jak by se vám líbilo nasednou, nastartovat, vyjet a sekat? Údržba trávníků nabude úplně jiných rozměrů a vy se začnete těšit, až trávník zase o něco povyroste. Samozřejmě za předpokladu, že si pořídíte kvalitního pomocníka. Zaměřili jsme se na aktuální „vozový park“ světoznámé značky Honda, jejíž stroje patří k tomu nejlepšímu na trhu.

Silný a přesto kultivovaný pomocík

Honda nabízí travní traktory ve dvou řadách (standard a premium), ale ať už vsadíte na levnější nebo naopak luxusní model, zařadíte sekání trávy mezi své oblíbené volnočasové aktivity. Stroje Honda jsou charakteristické velmi snadnou obsluhou a jednoduchou manipulací. Disponují mechanickou či hydrostatickou převodovkou (modely premium) a pohání je vzduchem chlazené 4-taktní dvouválcové motory s rozvodem OHC nebo OHV a výkonem od 15ti do 20 koňských sil.

Zahradní traktory Honda se vyznačují tichým a kultivovaným chodem a vysokým kroutícím momentem. Za zmínku stojí i spolehlivost, nízká spotřeba paliva, přítomnost mnoha bezpečnostních prvků a v neposlední řadě i šetrnost vůči životnímu prostředí (nízké emise). Přístrojová deska je vyšperkována až osmi LED diodami, které informují o stavu paliva apod.

Traktory modelové řady standard mají záběr od 92 do 102 cm, a dva sekací nože. Traktory premium mají záběr od 102 do 122 cm a díky turbosacímu je vždy maximálně využita kapacita sběrného koše (od 280 l do 360 l).

Sekáním trávy to teprve začíná

Výrobce nabízí pestrou škálu příslušenství, které vám umožní využívat traktor i na jiné zahradní práce než jen na sekání trávy. Se zametacím kartáčem, sněhovou radlicí, posypovým vozíkem, vlečným vertikulátorem, drtičem zemního odpadu apod. vám bude stroj pomáhat po celý rok. Není divu, že traktory Honda využívají také komunální služby a firmy. Jdete to toho taky?

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Velmi dobrou a zákazníky ověřenou alternativou jsou traktory Seco. Jedná se o profesionální zahradní traktory za přijatelně ceny. Před koupí doporučujeme porovnat parametry zahradních traktorů Honda a Seco.