Zvažujete hypotéku nebo refinancování? Využijte služeb brokera!

Zvažujete hypotéku nebo refinancování? Využijte služeb brokera!

Patříte mezi potencionální zájemce o hypotéku nebo její refinancování? V tom případě nemeškejte – díky rekordně nízkým úrokovým sazbám můžete ušetřit pěknou částku. Splňte si sen o vlastním bydlení nebo jen rekonstruujte to stávající a obraťte se na některého z profesionálních brokerů. Zajímá vás, proč svěřit vyřízení hypotéčního úvěru někomu jinému? Hypotéky jsou již několik měsíců neskutečně výhodné a stále více zájemců podléhá pokušení a kývne na první výhodnější nabídku. Jistě, i v takovém případě ušetří, ale proč troškařit...

Brokeři jsou společnosti, které mají ke zprostředkování prodeje finančních produktů licenci a každá sjednaná hypotéka jim přinese provizi. Kvalitní brokeři své služby nezpoplatňují a navíc disponují širokým portfoliem produktů. Jedině tak jsou schopni zajistit objektivitu a nabízet klientům skutečně výhodně úvěry nebo refinancování hypotéky.

Díky FBO ušetříte nejen na hypotéce

Jedním ze spolehlivých brokerů je i FBO (Finanční Broker Online), který nabízí kompletní zajištění nového úvěru i refinancování. Své služby poskytuje zdarma a budoucí úsporu si můžete spočítat třeba hned teď. Stačí využít srovnání hypoték a obratem se dozvíte, jaká bude vaše přibližná budoucí splátka. V případě refinancování nyní úroky začínají na 1,78 % - myslíte, že se vám, jakožto jednotlivci, podaří vyjednat výhodnější podmínky? Hypotéční kalkulačka nám prozradila, že nikoliv.

Rozhodnete-li se s FBO spolupracovat, můžete se spolehnout na bleskovém vyřízení, čímž ušetříte nejen spoustu času, ale i nervů. Kromě klasické hypotéky můžete služby brokera využít také k vyřízení neúčelového úvěru (takzvaná Americká hypotéka). Další důležité informace získáte na webu fbo.cz, kde si můžete prohlédnout i aktuální informace o všech dostupných úvěrech. FBO spolupracuje se dvaceti hypotéčními bankami, ale i dalšími institucemi, díky kterým můžete mít levnější jiné finanční produkty, energie, ale i telefonní tarify. Spolupráce s brokerem se jednoduše VYPLATÍ.

Publikováno: 26. 05. 2013

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: americká hypotéka | broker | hypotéka | kdo je broker | refinancování hypotéky | služby brokera