Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Zvažujete hypotéku nebo refinancování? Využijte služeb brokera!

Patříte mezi potencionální zájemce o hypotéku nebo její refinancování? V tom případě nemeškejte – díky rekordně nízkým úrokovým sazbám můžete ušetřit pěknou částku. Splňte si sen o vlastním bydlení nebo jen rekonstruujte to stávající a obraťte se na některého z profesionálních brokerů. Zajímá vás, proč svěřit vyřízení hypotéčního úvěru někomu jinému? Hypotéky jsou již několik měsíců neskutečně výhodné a stále více zájemců podléhá pokušení a kývne na první výhodnější nabídku. Jistě, i v takovém případě ušetří, ale proč troškařit…

Brokeři jsou společnosti, které mají ke zprostředkování prodeje finančních produktů licenci a každá sjednaná hypotéka jim přinese provizi. Kvalitní brokeři své služby nezpoplatňují a navíc disponují širokým portfoliem produktů. Jedině tak jsou schopni zajistit objektivitu a nabízet klientům skutečně výhodně úvěry nebo refinancování hypotéky.

Díky FBO ušetříte nejen na hypotéce

Jedním ze spolehlivých brokerů je i FBO (Finanční Broker Online), který nabízí kompletní zajištění nového úvěru i refinancování. Své služby poskytuje zdarma a budoucí úsporu si můžete spočítat třeba hned teď. Stačí využít srovnání hypoték a obratem se dozvíte, jaká bude vaše přibližná budoucí splátka. V případě refinancování nyní úroky začínají na 1,78 % – myslíte, že se vám, jakožto jednotlivci, podaří vyjednat výhodnější podmínky? Hypotéční kalkulačka nám prozradila, že nikoliv.

Rozhodnete-li se s FBO spolupracovat, můžete se spolehnout na bleskovém vyřízení, čímž ušetříte nejen spoustu času, ale i nervů. Kromě klasické hypotéky můžete služby brokera využít také k vyřízení neúčelového úvěru (takzvaná Americká hypotéka). Další důležité informace získáte na webu fbo.cz, kde si můžete prohlédnout i aktuální informace o všech dostupných úvěrech. FBO spolupracuje se dvaceti hypotéčními bankami, ale i dalšími institucemi, díky kterým můžete mít levnější jiné finanční produkty, energie, ale i telefonní tarify. Spolupráce s brokerem se jednoduše VYPLATÍ.