Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Zaručený návod jak zhubnout v oblasti stehen a zadku

Mužská představa o ženské kráse se od té ženské v mnohém liší. Spousta mužů nedá na plnější postavu a především na zadeček, o kterém lze říct, že je „na co sáhnout“, dopustit. Pro dámy jsou silnější stehna a větší pozadí naopak něčím, co nemohou snést a snaží se v inkriminovaných místech pár centimetrů shodit. Jenomže hubnutí je komplexní proces a kolikrát se jim podaří výrazně redukovat váhu a míry se přitom nijak viditelně nezmění. Pokud si kladete otázku „jak zhubnout ve stehnech a zadečku“ i vy, máme pro vás dobrou a špatnou zprávu. Zhubnou ve stehnech lez, ale připravte se na to, že to nebudete mít jednoduché…

Jak tedy nejrychleji zhubnout ve stehnech? Celý proces je časově náročný a poměrně složitý. Je třeba si uvědomit, že stehenní svaly představují nejmohutnější soustavu svalů v lidském těle a jejich objem se sníží jen za předpokladu, že budete nohy co nejvíce zatěžovat.

Důležitým faktorem, který má na hubnutí v oblasti stehen významný vliv, je i úprava jídelníčku. Ano, čeká některá z mnoha speciálních diet, které jsou postaveny na vyvážené stravě. Budete muset omezit příjem tuků a cukrů, ale také bílou mouku, polotovary a alkohol. Na fastfoody rovnou zapomeňte (ty jsou mimochodem nejrychlejší cestou k obezitě…) a bude-li to možné, přestaňte kouřit. Strava, kterou budete přijímat, musí být bohatá na vlákninu, bílkoviny a libové maso. Nejíst vůbec je ovšem kontraproduktivní – ideální je pět jídel denně, při čemž základ tvoří snídaně.

Nezapomeňte dodržovat pitný režim, protože hydratace urychluje přeměnu tuků na energii. Sladké nápoje a slazené minerálky vyměňte za obyčejnou vodu a vyvarujte se konzumaci většího množství kofeinu, který dehydratuje.

Další významnou složkou magické formule s názvem „jak zhubnout ze zadku a stehen“ je dostatek pohybu a pravidelné cvičení. Nápomocné vám bude i anaerobní cvičení jako je aerobik, který odborníci považují za vůbec nejlepší sportovní aktivitu. Nemáte-li představu, jak cviky provádět, přečtěte si tento návod jak nejrychleji zhubnout ze zadku.

Pamatujte si, že důležité je vytrvat. Hubnutí v oblasti stehen a zadku je běh na dlouhou trať, ale výsledek stojí za to!