Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Neztrácejte čas a svěřte organizaci firemní akce profesionálům

Dostali jste na starost organizaci firemní akce, ale nevíte si rady? Nemáte organizační schopnosti a bojíte se, že výsledek nebude dokonalý? Neztrácejte čas něčím, na co nemáte buňky a věnujte se tomu, čemu opravdu rozumíte. Svěřte organizaci večírku někomu, kdo má s organizaci v malíčku a zařídí za vás vše od výběru prostorů, dekorací, zábavného programu, až po vybrané delikatesy. To, co hledáte, jsou firemní akce na klíč a pokud nevíte o nikom schopném, máme pro vás dobrou zprávu. Díky profesionálům, kteří se pořádáním firemních akcí, rautů, cateringu, ale také svateb na klíč apod. věnují již třináct let, sklidíte od svých kolegů pochvalu.

Večírek pro deset nebo tisíc lidí? Záleží jen na vás!

V prvé řadě si musíte ujasnit, co od firemní akce očekáváte. Bude to komorní sešlost nejbližších spolupracovníků, nebo snad pozvete několik desítek zaměstnanců? A co třeba celý závod – Monstrózní akce pro několik set lidí? Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, společnost Classic catering vám stoprocentně vyhoví. Má bohaté zkušenosti s organizací rautů pro několik desítek lidí (se kterými v roce 2001 začínala), ale s akcemi, kterých se účastnilo několik set či dokonce tisíc lidí. Kvalitu a profesionalitu dokládají bohaté reference a skutečnost, že se mnozí klienti na Classic catering obrací opakovaně.

Firemní akce na klíč

A jak taková spolupráce s profesionály probíhá? Rychle a efektivně. Po počáteční konzultaci a rozporu vašich požadavků dojde k rezervaci vhodných prostor, realizaci výzdoby (samozřejmostí jsou dekorace ve stylu firemní identity) a bohatý raut s českými i exotickými pokrmy z prvotřídních potravin. Vaše zážitky umocní také vtipný moderátor a pomyslnou třešničkou na dortu bude barmanská show nebo velkolepý ohňostroj…

Vaše firemní akce může proběhnout ve velkém i v komorním stylu. Záleží jen na vás. Tým profesionálů z Classic catering se postará o to, abyste byli stoprocentně spokojeni a budoucí večírek nechali opět na jeho bedrech.