Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Zdravý chrup můžete mít i vy

Ne nadarmo se říká, že ve zdravém těle, zdravý chrup. Nebo je to úplně jinak? Asi ano, ovšem nic to nemění na tom, že člověk se zdravým chrupem je pro své okolí mnohem atraktivnější, než ten, jehož úsměv je plný mezer. Docílit zdravých zubů přitom není tak složité, jak to na první pohled vypadá. Největší překážkou je nedostatek informací a nedbalá zubní hygiena. A právě to byl jeden z důvodů vzniku portálu jslab.cz, kterou provozuje Zubní laboratoř Jiřího Sedláčka. Ta funguje již 20. rokem a skládá se z kolektivu zkušených techniček a techniků, kteří poskytují nejkvalitnější služby moderní zubní protetiky.

Přečtěte si o tom, jak pečovat o své zuby

Jslab.cz ovšm neslouží pouze jako informativní stránka o zubní laboratoři – obsahuje spoustu informací, které by měly zajímat každého, kdo touží po zdravém a silném chrupu. Dozvíte se, jak o své zuby pečovat a předcházet nejčastějším onemocněním a ušetřit vysokým částkám za zubní výplně či zubní náhrady. I těm autor věnoval dostatek prostoru a srozumitelnou formou nastínil cenovou problematiku i zajímavosti z procesu výroby. Užitečné jsou i kontakty na zubní lékaře, kteří ve spolupráci se zubní laboratoří JSLAB zhotovují pro pacienty celokeramické korunky a můstky.

Články postupně přibývají a proto se vyplatí a z jslab.cz se tak postupně stává malá encyklopedie zubního lékařství, která rozhodně stojí za pozornost.