Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Energie

Zdražování cen energií

Také patříte k těm, kteří vlastní rodinný domek, a rok co rok se obávají, zda a o kolik se zvýší cena energií? Anebo máte doma spoustu vybavení, jehož provoz není vůbec levný, a tím, jak stoupá cena elektřiny, jste nuceni uvažovat o jeho prodeji? Možná také pomáháte rodičům, zálohy za energie hradíte za ně, ale protože jsou stále vyšší, je pro vás pomoc rodině neúnosná…

Ať je to jakkoli, ze všeho nejdřív byste měli vyzkoušet praktickou kalkulačku, která vám rychle a zdarma spočítá, zda neplatíte za energie zbytečně mnoho.

Zajistěte si nejvýhodnější elektřinu

Díky praktické a šikovné online kalkulačce budete během chviličky vědět, že cena kwh, kterou měsíc, co měsíc platíte, je nejvýhodnější, jakou můžete mít. Díky kalkulačce si srovnáte dodavatele elektřiny a uvidíte, kolik můžete ušetřit. A zvládnou to všichni, i ti, kdo si s internetem nebo vyplňováním žádostí a formulářů příliš nerozumí.

Skutečné velké srovnání

Kalkulator.cz, stránky, na kterých můžete porovnání provést, srovnává 611 nabídek od 108 dodavatelů plynu a elektřiny. Porovnáni budou dodavatelé, jako Centropol, MND, EON, Innogy a mnohé jiné. S co tedy musíte pro porovnání udělat? Vyplníte, zda chcete ušetřit na elektřině nebo plynu, a zda máte po ruce své poslední vyúčtování. Dále uvedete, kdo vám aktuálně dodává elektřinu, jaké je vaše PSČ, jakou máte výši měsíčních záloh, k čemu elektřinu používáte a jaký máte aktuálně tarif. Následně uvidíte nejlepší tarify, jaké jsou vám aktuálně k dispozici.

V případě, že se rozhodnete pro změnu dodavatele, dostanete se i k snadnému přechodu, abyste za energii začali šetřit co nejdříve.

Neutrácejte za elektřinu zbytečně mnoho. Díky rychlému, jednoduchému a přehlednému online srovnání cen elektřiny si můžete vybrat toho nejlevnějšího dodavatele. Peníze, které ušetříte, můžete investovat do volného času, svého zdraví nebo třeba domácnosti. V každém případě bude vaše peněženka o poznání plnější.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Zdražování? Prý učit se šetřit? A co takhle kdyby se ti ener. giganti a burzy učili nepakovat si ty svoje nadité, bezedné a věcně hladové kapsy?! Sevřeli svými sobeckými plány celou Evropu, mluví nestydatě o obnovitelných zdrojích, ale sami se pakujou o stošest a vypisují si astronomické odměny a přitom obyčejní lidé si díky tomu zoufají v nouzi.