Vítejte ve světě piva

Vítejte ve světě piva

Při pohledu z okna je všechno jasné. Zima je tady a co nevidět budeme sedět v rodinném kruhu a užívat si nejkrásnější svátky v roce. Pokud jste se ještě nepustili do nákupu vánočních dárku, měli byste tak učinit co možná nejdříve. V případě, že vás nic nenapadá, nechte se inspirovat sněhovou pokrývkou – nepřipomíná vám hustou pěnu nejoblíbenějšího českého moku, piva? A právě tekutý chleba by mohl být krásným dárkem, kterým potěšíte své blízké. Stačí navštívit internetový obchod.svet-piva.cz a vybrat si z pestré nabídky pivních věciček.

Češi jsou v konzumaci piva na předních příčkách a nedají na „tekutý chleba“ dopustit. V menší či větší míře ho pijeme téměř všichni a právě proto by mohl být některý z pivních dárků skvělou volbou. A co všechno v internetovém ráji pivařů najdete?

Pro všechny, kteří touží po vychlazeném oroseném moku, aniž by museli vážit cestu do hospůdky, jsou připravena výčepní zařízení a veškeré příslušenství a to nejen v tradičním kovovém, ale i velmi stylovém dřevěném a keramickém provedení.

Na fajšmekry čekají speciální piva, na která v supermarketech nenarazíte, pro ženy zase pivní kosmetika. Sprchové gely a šampony s chmelovými extrakty připraví tělu perfektní omlazovací kůru, toaletní mýdlo Pivrnec díky svému unikátnímu složení zaručí kvalitní každodenní hygienu.

Velmi vkusným dárkem jsou i plechové cedule pivovarů, které ocení nejen milovníci piva, ale i sběratelé dobových předmětů. Kromě toho je k mání celá řada reklamních předmětů, které budou obdarovanému dělat radost každý den. Ubrusy, pivními tácky či účtenkami to však teprve začíná. Největší radost uděláte pivní helmou, která je přizpůsobena pro nerušené sledování dlouhých fotbalových přenosů i každodenní práci na zahrádce. Do držáků na helmě jednoduše umístíte zlatavý mok a kdykoliv se můžete napít prostřednictví brčka.

Internetový obchod.svet-piva.cz oceníte nejen o Vánocích, ale vždy, když budete hledat originální a praktický dárek pro své blízké, kteří si rádi pochutnají na pivu. Budete-li mít cestu do Brna, určitě navštivte kamennou prodejnu a prohlédněte si pivní dárky na vlastní oči. Najdete ji na ulici Stránského 28.

Publikováno: 10. 12. 2012

Kategorie: Dárky

Autor: Adam

Tagy: pípa | pivní dárky | pivní helma | speciální piva | výčep