Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Bez hodinek ani ránu

Věděli jste, že historie kapesních hodinek sahá až do roku 1500? První se nazývaly Norimberské vajíčko a sestrojil je Peter Henlein. Tehdejší časostroje sice nestály za nic, na svou dobu se však jednalo o technický výdobytek. Co na tom, že chodily nerovnoměrně, vždyť stály na samém počátku moderního hodinářství. O 175 let později nastavil novou laťku nizozemský matematik, astrolog, fyzik a bůh ví, co ještě, Christian Huygens. Sestrojil setrvačky, které měly lépe definovanou vlastní sekvenci. Ale protože nejsme na hodině dějepisu, obstarožní hodinky rovnou přeskočíme. Blíží se čas vánoc a nikdy není příliš brzy na nákup stylového dárku. A proč by to nemohly být zrovna hodinky? A pokud vás tlačí čas, budete jedny potřebovat tak jako tak.

Ledky, silikony i Armani

Kdyby Henlein (ne ten křivák Konrad, ale vynálezce „Vajíčka“) viděl, za jakou cenu se dnes dají pořídit perfektní hodinky, asi by se divil. I v době mobilních telefonů na ně nedáme dopustit a když už nic jiného, slouží nám aspoň jako módní doplněk. A ne jen tak ledajaký! Stylově můžou vypadat i levné hodinky, které koupíte z pohodlí domova v oblíbeném slovenském e-shopu purpledogs.eu. A co zrovna letí? Doslova hitem se staly LED hodinky Jay Baxter, které více méně navazují na retro digitálky z přelomu 80. a 90. let. V nabídce najdete i „klasické“ silikony, masivní a luxusně vyhlížející kousky a elegantní hodinky pro dámy. S koženým páskem, samozřejmě. Najde se i něco pro fajnšmekry – nelíbily by se vám náramkáče od Armaniho? Můžete je mít. S těmi vám nic důležitého určitě neuteče…

Mimochodem, dámy si v shopu vyberou i další doplňky, jako jsou peněženky, klíčenky, tašky a oblečení…

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *