Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zdraví

Proč chodit za masérem, když si můžete pořídit masážní křeslo?

Trápí vás bolesti zas? Doléhá na vás stres? V tom případě zamiřte k masérovy, který vás dostane takříkajíc do pohody. Jen si to představte – perfektní masáž, akupresura a uklidňující hudba, která celkový dojem umocňuje… Nebo snad nemáte na pravidelné návštěvy vyhlášeného masážního salonu čas? V tom případě si pořiďte svého soukromého maséra domů. Nebojte se, nebudete ho muset přijmout do zaměstnaneckého poměru. Váš nový masér totiž nebude z masa a kostí, ale z mnohem příjemnějších materiálů. Práci maséra dnes hravě zvládne kvalitní masážní křeslo!

Bolestmi zas trpí drtivá většina obyvatel a ať už je příčina jakéhokoliv charakteru, můžete ji poměrně jednoduše odstranit pravidelnou relaxací v luxusním masážním křesle. Skeptik může namítnout, že kus nábytku přece nemůže poznat, na kterých místech má přitlačit, a kde naopak zase ubrat. Chyba lávky, moderní masážní křesla se chlubí inteligentní diagnostikou, která dokáže změřit ztuhlost svalstva a další parametry. Na základě zjištěných údajů pak připraví komplexní masáž, která je nejen příjemná, ale také účinná.

To samozřejmě neplatí o všech masážních a relaxačních křeslech. Podobně jako v jiných oborech, i zde si musíte nechat záležet na tom, do kterého křesílka investujete. Chcete-li „ušetřit“, sáhněte po prvním lepším kousku. S trochou štěstí ho za pár měsíců neprosedíte, ale těžko říct, jestli nepříjemný stres považovat za masáž… Pustíte-li žilou, dostane se vám nebývalého luxusu. Nekvalitnější kousky nabízí světová jednička Sanyo (od roku 2009 je jejím majoritním vlastníkem Panasonic) a některé z nich se chlubí funkcí „Zero gravity“ (3 polohy, které vychází z technik využívaných v NASA) nebo takzvanou 3D masáží. Ta vám, díky šikovnému výsuvnému mechanismu, promasíruje také ramena.

Sanyo Zero GravityZatímco některá masážní křesla působí poněkud monstrózním dojmem a hodí se především do wellness center, jiná jsou na první pohled k nerozeznání od běžného nábytku. Třeba právě ty od Sanyo nebo Panasonic. Pokud však do křesla přeci jen nehodláte investovat částku kolem padesátí až sto padesáti tisíc, přeci jen neodejdete s nepořízenou. Cena dostupný a přesto funkčních modelů se pohybuje mezi deseti až dvaceti tisíci. Jejich výbava sice není tak bohatá, ale přesto většinou disponují několika masážními zónami, celou řadou masážních programů, časovým spínačem a možností individuálního nastavení masírované oblasti.

Spoustu zajímavých informací o masážních křeslech najdete na masazni-kresla.cz. Prodejce nabízí sortiment od renomovaných výrobců a v nabídce nechybí ani masážní kancelářské židle, které ocení každý, kdo tráví spoustu času za stolem u počítače. V případě zájmu se můžete domluvit také na osobním vyzkoušení. Sami pak zhodnotíte, jestli je lepší masér nebo zdánlivě obyčejné křeslo…