Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Začněte den s úsměvem na tváři. Zasmějte se těm nejlepším vtipům!

Vtipy jsou kořením života. A jen málokdo nezná alespoň jeden, který ho zaručeně pobaví i když ho už slyšel nejméně stokrát. Krátké zábavné vyprávění, které je založeno na dvojjazyčnosti, absurditě, paradoxu a úderné pointě, je nedílnou součástí konverzace již od nepaměti. Věděli jste, že první anekdoty a fóry byly již ve starých náboženských textech? Později se objevovaly i v kronikách a satirách. Samozřejmě se v nich neobjevovaly blondýnky a ostatní postavy, které jsou oblíbeným tématem současných vtipů.

Nejlepší vtipy o blondýnkách

Když už jsme je zmínili, měli bychom do placu přihodit pár opravdu povedených vtipů o blondýnkách.

Blondýnka se dostane před soud a advokát ji radí, aby na všechny otázky odpovídala ústně. Když se ji soudce zeptá, jestli byla svědkem nehody, odpoví:“Ústně!“

Blondýnka navštíví gynekologa a ptá se:“Pane doktore, v mé vagíně se objevují poštovní známky z Kostariky. Jak je to možné? Už jsem nasbírala celé album…
Doktor odpoví:“Vážená slečno… to nejsou poštovní známky, ale nálepky z banánů.“

Nejlepší vtipy o cikánech

Obětí vtipu může být každý. Autoři cílí vtipy na náboženství, povolání i etnické skupiny. Do kategorie nejpopulárnějších spadají i vtipy o cikánech, které si utahují z jejich postoji k práci.

„Ahoj Dežo, už sis konečně našel práci?“
„Samozřejmě, že ano. Ale jsem poctivý občan, tak jsem ji okamžitě vrátil.“

Cikán si chce v obchodě koupit jeden chleba. Prodavačka se ho ptá:“Chcete světlý, nebo tmavý?“
Cikán na to naštvaně:“Hej, neprovokuj…“

Na co si dát pozor při vyprávění vtipů?

Jak jsme již zmínili výše, vtip je součástí konverzace. A to často i mezi lidmi, kteří k sobě nemají příliš blízký vztah. Dobře načasovaný vtípek se postará o dobrou atmosféru, ale platí to i naopak. Předtím, než zbrkle vychrlíte sprostý nebo nevhodný vtip, odhadněte posluchače. Bude se mu váš humor líbit, nebo se naopak urazí?

Kde najdete ty nejlepší vtipy na světě?

Vtipy o blondýnkách, cikánech, policajtech, učitelích, o sexu… je jich spousta, ale kdo si je má všechny pamatovat? Ty nejlepší vtipy najdete na webu vtipy.net, který zásobuje český internet humorem již od roku 2004.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.