Zkroťte vodu na vaší zahradě

Zkroťte vodu na vaší zahradě

Voda. Milovaná a nenáviděná. Někde je jí přespříliš, jinde kritický nedostatek. Ať se nám to líbí, nebo ne, neobejdeme se bez ní. Bez této životodárné tekutiny nevydržíme déle, než několik dní, v extrémních případech i hodin. Měli bychom si ji vážit a to i přesto, že nám často působí značné problémy. Schválně si vzpomeňte, jak jste byli nesví, když vám přestala téct z kohoutku jen na několik hodin. Na druhou stranu, na zatopený sklep máte zcela opačný pohled. Ale to jsme již poněkud odbočili. Podíváme se spolu na využití vody na naší zahrádce a domácnosti. Především tedy na pomocníky, které vám pomohou živel zkrotit.

Bez čerpadla ani ránu

Stavíte studnu, potřebujete vypustit bazén nebo snad odčerpat vodu ze zatopeného sklepa? V tom případě se neobejdete bez čerpadla. U zmíněné studny si vystačíte si zřejmě vystačíte s klasickou ruční pumpou, v případě bazénu a sklepa to tak jednoduché nebude. Nechcete-li se „ukýblovat“, budete muset sáhnout po těžším kalibru. Kvalitní čerpadla jsou naštěstí cenově dostupná a díru vám v rozpočtu neudělají. Chystáte-li se na odčerpávání i mírně znečištěné vody s obsahem plovoucích nečistot či kamínků, budete potřebovat drenážní čerpadlo. Pestrý výběr čerpací techniky a vodoinstalačního materiálu najdete na webu www.obchodcerpadel.cz. Specialista působí už od roku 1995 a nabízí nejen prodej zbrusu nových přístrojů, ale i servis, montáž a opravu.

Kvalitní a levné, tak jak to máme rádi

U prodejce obchodcerpadel.cz ještě na chvíli zůstaneme. V pestré nabídce najdete nejen čerpadla, vodoměry, domácí vodárny, filtry a filtrační vložky a snímače hladiny, ale také celokovové navijáky hadic, stříkací pistole a dýzy či motorové jističe. Pokud se registrujete, budete moct využít slevu ve výší 3%. Často také narazíte na akční zboží, které je k mání doslova za hubičku. Nakoupit můžete z pohodlí domova, nebo se o kvalitě přesvědčit na vlastní oči v kamenných prodejnách v Prostějově, Olomouci či v Brně.

Publikováno: 03. 10. 2012

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: motorové jističe | snímače hladiny | vodoměry