Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Krabice z vlnité lepenky využívá téměř každý

Význam některých věcí si často ani neuvědomujeme a přitom bychom se bez nich neobešli. Skvělým příkladem budiž krabice, které využíváme dnes a denně. V čem byste si domů přinesli pizzu nebo novou televizi? Do čeho byste zabalili dárek, který se chystáte poslat přes půl světa svému příteli? A co teprve zboží, které prodáváte ve svém e-shopu? Bez pevné krabice by se v původním stavu k zákazníkům nedostalo. A to je teprve začátek. Využití krabic je opravdu pestré a dnes vám představíme specialistu, který nabízí prvotřídní obaly z vlnité lepenky.

Bohemia Star – český specialista na obalové materiály z vlnité lepenky

Společnost Bohemia Star s.r.o. má s výrobou obalů z vlnité lepenky letité zkušenosti. Vznikla v roce 1991, ale její zakladatel Jan Lacina se již tehdy v oboru pohyboval 10 let. Netrvalo dlouho a zařadil se po bok nejrespektovanějších výrobců. Díky pravidelným (a vysokým) investicím do moderní techniky, ale také profesionálnímu přístupu zaměstnanců, se z Bohemia Star stala úspěšná společnost se silným zázemím.

Filosofie firmy tkví v individuálním přístupu k zákazníkům. Nezáleží na tom, zda si jednorázově koupíte krabice na stěhování nebo se stanete jedním z nejvýznamnějších odběratelů. Vždy se můžete spolehnout na prvotřídní kvalitu a vstřícný přístup.

A které typy obalů z vlnité lepenky český výrobce nabízí?

  • Standardizovaná rozměrová řada krabic a boxů z třívrstvé, pětivrstvé a sedmivrstvé lepenky (klopové krabice, přepravní krabice a boxy, tvarové krabice, proložky)
  • Zásilkové a poštovní obaly (poštovní krabice, obaly na kalendáře, obaly na knihy)
  • Ochranné konstrukce pro rohy a povrchy (hrany, rohy, obalové materiály v rolích, sáčky, pytle)

Obaly z vlnité lepenky jsou k mání v mnoha rozměrových variantách a to jako třívrstvé, pětivrstvé a sedmivrstvé. Krabice jsou dodávány v plochém balení a velmi jednoduše se skládají. Jsou levné a 100% recyklovatelné.

Chcete se dozvědět další informace, nebo si rovnou objednat papírové krabice? Přejděte na www.southbohemiastar.cz.