Zpívání u rádia a televize není to pravé ořechové. Umocněte své pěvecké zážitky karaoke sadou!

Zpívání u rádia a televize není to pravé ořechové. Umocněte své pěvecké zážitky karaoke sadou!

Milujete zpěv a neodmítnete žádnou příležitost, při které si můžete zanotovat? Co na tom, že vás příroda neobdařila zlatem v hrdle a váš smysl pro rytmus také není ideální – zpěv patří mezi nejoblíbenější lidské aktivity vůbec a pokud vás naplňuje, nepřestávejte na sobě pracovat. Pokud vám však nestačí přizvukování do songů, které se linou z rádia nebo televize a chcete své pěvecké umění posunout na další úroveň, něco bychom pro vás měli. Slyšeli jste někdy o karaoke? Jakpak by ne, populární zábavě se oddávají lidé na celém světě a to nejen v hospůdkách a klubech, ale také v pohodlí domova. K tomu, abyste si mohli plnohodnotně zazpívat, vám poslouží speciální karaoke sada!

Z čeho se karaoke sada skládá a k čemu ji lze připojit?

Hudební podklady si sice můžete pouštět na počítači nebo na DVD, ale budete se muset smířit s tím, že neuslyšíte svůj hlas. Své pěvecké zážitky přitom můžete velmi jednoduše umocnit a to prostřednictvím zmíněné karaoke sady, která je základním prvkem domácího karaoke systému. Sada obsahuje mix se vstupy na mikrofon, mikrofony a kabeláž a lze ji připojit k DVD přehrávači nebo k PC. Propojení je velmi snadné a zvládne ho každý.

Levnější než si myslíte!

Karaoke sadaVrtá vám hlavou, kolik taková „hračička“ stojí? Budete příjemně překvapení. Na www.karaoke-zabava.cz (první a největší databáze karaoke v ČR) je nejlevnější sada k mání za necelou tisícovku, přesněji 990 Kč. Pokud se nespokojíte s počtem a kvalitou mikrofonů (v sadě jsou dodávány dva plastové mikrofony), můžete si doobjednat kovový mikrofon a to dokonce v bezdrátové verzi. Prodejce nabízí i další karaoke příslušenství v podobě profesionálních karaoke mixů, stojanu na mikrofon nebo aktivního reproduktoru. Velmi dobrou službu vám však udělá i standardní set. A co hudební podklady? V nabídce je připraveno několik desítek výběrových DVD, na kterých najdete vaše nejoblíbenější songy. Samozřejmostí je možnost sestavení vlastního výběru a pro nejnáročnější dokonce realizace hudebního podkladu na zakázku. Karaoke je zábava, které se můžete oddávat sami, v rodinném kruhu nebo s přáteli. Jakmile se jednou chopíte mikrofonu, nebudete moct přestat. Pořiďte si vlastní karaoke sadu a zažijte alespoň na chvíli pocit, že právě vy patříte mezi nejlepší hudební interprety!

Publikováno: 10. 10. 2013

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: hudební podklady | karaoke | karaoke mikrofon | karaoke sady