Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Zpívání u rádia a televize není to pravé ořechové. Umocněte své pěvecké zážitky karaoke sadou!

Milujete zpěv a neodmítnete žádnou příležitost, při které si můžete zanotovat? Co na tom, že vás příroda neobdařila zlatem v hrdle a váš smysl pro rytmus také není ideální – zpěv patří mezi nejoblíbenější lidské aktivity vůbec a pokud vás naplňuje, nepřestávejte na sobě pracovat. Pokud vám však nestačí přizvukování do songů, které se linou z rádia nebo televize a chcete své pěvecké umění posunout na další úroveň, něco bychom pro vás měli. Slyšeli jste někdy o karaoke? Jakpak by ne, populární zábavě se oddávají lidé na celém světě a to nejen v hospůdkách a klubech, ale také v pohodlí domova. K tomu, abyste si mohli plnohodnotně zazpívat, vám poslouží speciální karaoke sada!

Z čeho se karaoke sada skládá a k čemu ji lze připojit?

Hudební podklady si sice můžete pouštět na počítači nebo na DVD, ale budete se muset smířit s tím, že neuslyšíte svůj hlas. Své pěvecké zážitky přitom můžete velmi jednoduše umocnit a to prostřednictvím zmíněné karaoke sady, která je základním prvkem domácího karaoke systému. Sada obsahuje mix se vstupy na mikrofon, mikrofony a kabeláž a lze ji připojit k DVD přehrávači nebo k PC. Propojení je velmi snadné a zvládne ho každý.

Levnější než si myslíte!

Karaoke sadaVrtá vám hlavou, kolik taková „hračička“ stojí? Budete příjemně překvapení. Na www.karaoke-zabava.cz (první a největší databáze karaoke v ČR) je nejlevnější sada k mání za necelou tisícovku, přesněji 990 Kč. Pokud se nespokojíte s počtem a kvalitou mikrofonů (v sadě jsou dodávány dva plastové mikrofony), můžete si doobjednat kovový mikrofon a to dokonce v bezdrátové verzi. Prodejce nabízí i další karaoke příslušenství v podobě profesionálních karaoke mixů, stojanu na mikrofon nebo aktivního reproduktoru. Velmi dobrou službu vám však udělá i standardní set.

A co hudební podklady? V nabídce je připraveno několik desítek výběrových DVD, na kterých najdete vaše nejoblíbenější songy. Samozřejmostí je možnost sestavení vlastního výběru a pro nejnáročnější dokonce realizace hudebního podkladu na zakázku.

Karaoke je zábava, které se můžete oddávat sami, v rodinném kruhu nebo s přáteli. Jakmile se jednou chopíte mikrofonu, nebudete moct přestat. Pořiďte si vlastní karaoke sadu a zažijte alespoň na chvíli pocit, že právě vy patříte mezi nejlepší hudební interprety!