Myslete na své zdraví

Myslete na své zdraví

Finsko patří mezi nejoblíbenější severoevropské turistické destinace a to i přesto, že je tam mnohdy ukrutná zima. Země tisíců jezer nabízí neskutečně krásné přírodní scenérie, které nenechají nikoho na pochybách, že zde lidé žijí v mnohem větším souladu přírodou, než my středoevropané. Z Finska pochází i populární produkty od společnosti Finclub. Pravděpodobně jste se s nimi setkali i vy. Tyto čistě přírodní léčiva totiž s oblibou doporučují lékaři, ale i výživoví poradci. Nejedná se totiž o žádné předražené placebo. Předtím, než se produkty dostanou na trh, musí projít schvalováním u specializovaného lékařského grémia. Jsou skutečně kvalitní a účinné a dost možná pomohou i vám.

Čistá příroda a moderní medicína

Doplňky stravy, které nabízí Finclub, vyrábí finská společnost Hankintatukku Oy. Ta při svých výzkumech využívá moderní vědecké poznatky v kombinaci s několik tisíc let starými praktikami přírodní medicíny. Základem přírodních doplňků stravy jsou unikátní léčivé byliny s vysokým obsahem účinných látek. Zárukou vysoké kvality je několikanásobná kontrola všech produktů a samozřejmě i spolupráce 2000 lékařů z Lékařského grémia. Díky této formě spolupráce nabízí Finclub lékařské poradenství v každém z mnoha distribučním centru a časopisu s odbornými články. Zaměřme se však na produkty samotné.

Vítejte ve zdravém e-shopu

Internetový obchod společnosti Finclub nabízí všechny doplňky stravy, které jsou aktuálně k dispozici. Vedle přípravků na podporu imunity, vitamínů a stopových prvků, je k mání i kvalitní kosmetika na čištění a regeneraci pleti, výživa pro potlačení celulitidy a další pomocníci, kteří vám pomohou v boji proti stárnutí. Za zmínku stojí i tablety fin Torultabs s antioxidačním efektem a Aloe Vera gel SPRAY, se skvělými tlumícími účinky. Zboží budete mít doma již do 5 dnů od uskutečnění objednávky.

Publikováno: 04. 10. 2012

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: Doplňky stravy | Finclub | lékařské poradenství | přírodní doplňky stravy