Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

Zrcadlo zachrání váš život…nebo alespoň podnikání

Zrcadlo, zrcadlo, řekni mi, kdo je v zemi zdejší…a tak dále. Zeptáte-li se ženy, k čemu slouží zrcadla, pravděpodobně se jen ušklíbne a a zamumlá něco ve smyslu předchozí věty. Jenže chyba lávky. Zrcadla nám sice každý den připomínají, že bychom to neměli přehánět se soláriem a prozrazují všechny naše nedostatky a nedokonalosti, ale stejně tak nám pomáhají přežít. A to doslova . Nebo snad nesledujete zpětná zrcátka a v nepřehledných křižovatkách nehledíte na dopravní zrcadla, které vám prozradí, zda už můžete zase šlápnout na plyn?

Zrcadlo, bez kterého se v prodejně neobejdete

Využití zrcadel je skutečně velmi široké a narážíme na ně doslova na každém kroku. Schválně se při nejbližší návštěvě obchodního centra rozhlédněte nad sebou a spatříte spoustu důmyslně rozestavených vnitřních pozorovacích zrcadel. Provozujete-li prodejnu i vy, rozhodně jejich pořízení zvažte. Skvěle se hodí k pozorování a kontrole výrobních procesů – zkrátka a dobře, žádný líný zaměstnanec se před vámi mezi regály ve vedlejší uličce neukryje. Odradí i většinu zlodějů a protože se vyrábí z akrylu, vydrží i tvrdší údery a nárazy.

Zprava dobrý…víte to jistě?

Zmínili jsme se i o dopravních zrcadlech, která se kromě nepřehledných křižovatek instalují také v průmyslových zónách a na parkovištích. Dopravní zrcadlo si samozřejmě můžete pořídit i k soukromým účelům. Nachází-li se vjezd z vašeho pozemku na nepřehledném místě, neváhejte a investujte do něj. Ruská ruleta, v rámci které i několikrát denně vjíždíte na silnici, aniž byste měli přehled od dopravní situaci, se vám může krutě vymstít. Dopravní zrcadla se vyrábí z akrylu, ale i vysoce leštěné nerozbitné nerezové oceli. Prohlédnout (a samozřejmě i objednat) si je můžete na webu dopravnizrcadla.eu, kde najdete také speciální a pozorovací zrcadla.