Zútulněte si bydlení novou kolekcí samolepek na zeď!

Zútulněte si bydlení novou kolekcí samolepek na zeď!

Zdá se vám, že je vaše bydlení fádní a monotónní a to i přesto, že jste v poslední době dokoupili celou řadu doplňků a dekorací? Jestlipak jste však pro samé detaily nezapomněli na místa, která jsou vidět na první pohled – stěny. Pokud jste nedávno vymalovali, jste od perfektního výsledku jen malý krůček. Pravidelní čtenáři už tuší, že se budeme bavit o jedné z nejoblíbenějších dekorací na zeď vůbec – speciálních samolepkách. O tom, co to samolepky na stěnu jsou a jak se aplikují, jsme vám už psali dříve a pokud si dobře vzpomínáme, odkázali jsme vás na internetový obchod lepime.cz. Zůstaneme u něj i dnes a zaměříme se na zbrusu novou kolekci, která čítá sedm různorodých motivů.

Vyberte si motiv, který vašemu bydlení padne!

Internetový obchod se samolepkami lepime.cz toho má opravdu hodně co nabídnout. Neustále rozšiřuje sortiment a dělá nám radost propracovanými samolepkami, které mohou výrazně zvednout estetiku celého interiéru. Nebudeme vás však zdržovat a podíváme se na sedm nových kousků. První dvě novinky ocení především milovníci hudby. Samolepky mají podobu notové osnovy a houslového klíče a vzhledem ke svému „rozevlátému“ stylu působí velmi dynamicky. Hodí se především do dětského pokoje, hudebního salonku a zkušebny kapely, ale ostudu si s nimi neuděláte ani v obývacím pokoji. Další tři motivy jsou ryze přírodní – páni jara, tulipány; pampeliška s chmýřím a jabloňová větvička. Všechny tři se hodí prakticky do každého interiéru a radost z nich budou mít hlavně romantické duše a milovníci přírody. Poslední dvě samolepky na zeď pravděpodobně nenalepíte nikde jinde než do dětského pokoje (případně do sportovní haly apod.). Jde o siluety fotbalistů (brankář a hráč), které ocení každý malý i velký sportovec. Všechny samolepky na zeď jsou k mání ve dvaceti barevných kombinací, v různých velikostech a v pravé/levé variantě. Motivy, které se skládají z více části, samozřejmě obsahují návod a přenosnou fólii pro lepší manipulaci. Vaše nová nálepka vám může dělat společnost již za 5 dní od uskutečnění objednávky. Není co dodat, nám se nová kolekce líbí a věříme, že v ní najdete zalíbení i vy.

Nevybrali jste si?

Pokud se nová kolekce do vašeho bydení nehodí, nezoufejte. Stále si můžete vybrat z téměř dvou set jiných motivů (tedy více než 9000 variant!) a další budou pravidelně přibývat - březnovou kolekcí to totiž teprve začíná. Nejste-li si jistí, jak vybrané motivy barevně sladit, nezapomeňte si přečíst zajímavý článek o filosofii barev, který najdete přímo na lepime.cz. Jde vidět, že prodejci skutečně záleží na spokojenosti svých zákazníků. A tak by to mělo být!

Publikováno: 27. 03. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: lepime.cz | nálepky na zeď | nová kolekce samolepek | samlepky na zeď