Móda

Máte tak trochu jiný vkus? Alternativní oblečení Hell Bunny budete milovat!

Jaro nám klepe na dveře, což je pro většinu žen jasným impulzem k tomu, aby provětraly své šatníky a poohlédly se po nových kouscích pro letošní sezónu. Co si však počít v případě, že se vám běžné oblečení příliš nepáčí? To, co na sobě nosíme, by přeci mělo vyjadřovat i naše názory a životní postoje, což se v případě uniformní garderóby příliš nedaří. A protože se blíží Velikonoce, našli jsme pro vás alternativní oblečení od jednoho zajíčka. Pekelného zajíčka!

Psal se rok 2004, kdy v Londýně parta zdejších kreativců vycítila mezeru na trhu a vytvořila vlastní módní značku Hell Bunny. Jak už sám název napovídá, oblečení s logem pekelného zajíce není žádný mainstream, ba právě naopak. Společenské a letní šaty, sukně a korzety Hell Bunny jsou skutečně velmi originální a vychází z módy, která se nosila v 50. letech. Nejde však o pouhou kopii – retro šaty mají vždy něco navíc, ať už jde o inovativní prvek nebo netradiční potisk.

Nutno podotknout, že oblečení Hell Bunny není pro každého. Nechcete-li být středem pozornosti a raději splynete s davem, raději se značce vyhněte. V opačném případě se do ní zamilujete a nenecháte si ujít jedinou příležitost, kdy si některý králičí model budete moct vzít na sebe.

Rozhodnete-li se podtrhnout svou individualitu a nosit hadříky Hell Bunny, neměli byste zapomenout ani na další aspekty, které jsou s retro stylem neodmyslitelně spjaty. Součástí dokonalého vzhledu nejsou jen perfektně padnoucí společenské šaty nebo sukně ale i výraznější líčení. Tím nemáme na mysli výstřední, ale především kontrast výraznějšího odstínu červené rtěnky a světlejšího podkladového make-upu. K tomu pár doplňků v podobě dlouhých barevných korálů nebo plastové náramky a budete neodolatelná…

Oblečení Hell Bunny je nejen originální, ale zároveň vysoce kvalitní a pohodlné. Většina žen o něm hovoří jako o lásce na celý život. Udělejte si radost a zamilujte se i vy…