Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Nové Škodovky mají co nabídnout!

Chystáte se obměnit vozový park a nevíte, pro na který vůz vsadit? Sledujete-li aktuální dění na automobilovém trhu, určitě jste zaznamenali humbuk kolem nové flotily vozů Škoda. Nebudeme chodit kolem horké kaše, nové Škodovky se opravdu povedly a rozhodnutí je ještě těžší než kdykoliv předtím.

Největší rozruch způsobila 3. generace již kultovního vozidla Škoda Ocavia, která mezi tehdejšími vozy Škoda vypadala jako z jiného světa. Nebo alespoň z výrobní linky jiné automobilky. Česká Oktávka je neskutečně populární již od svého uvedené na trh v roce 1996 a to nejen v České republice, ale i v zahraničí. Ve Velké Británii si z ní utahovali, ale pár let na to z ní udělali nejprodávanější ojetinu, která se na špici drží dodnes. Ale zpět do současnosti. Octavia I. generace byla pro automobilku důležitým mezníkem a současný model jde ještě dál. Je komfortnější, bezpečnější a je s ní pořádná zábava!

Octavia III disponuje novou výbavou, ve které nechybí asistent rozpoznání únavy (sleduje chování řidiče a upozorní ho na nutnost přerušení jízdy), proaktivní ochrana cestujících (vyhodnotí-li chování vozu jako rizikové, připraví prostor řidiče a spolujezdce na možnou kolizi), populární start-stop systém, parkovací asistent, asistent pro udržení vozu v jízdním pruhu, ale také asistent usnadňující rozjezd do kopce. Toho ocení především méně zkušení řidiči.

Moderní technologie jsou v kombinaci s velmi povedeným designem a výkonnými benzinovými a naftovými motory neodolatelné. Pokud vás ovšem limituje rozpočet, nebo je pro vás Octavia III příliš prostorná, sáhněte po alternativě v podobě Škody Rapid. Nebo si vystačíte s Fabií? Škodovácká nabídka je skutečně pestrá a vybere si z ní téměř každý.

Octavia 3

Nové vozy Škoda najdete u autorizovaného prodejce Auto Podbabská a pokud si přeci jen nevyberete, nezoufejte. V nabídce nechybí ani kompletní flotila vozů volkswagen, včetně vlajkové lodi Phaeton. Na webu www.autopodbaba.cz najdete kompletní informace o všech modelech, aktuální ceníky, ale také nabídku předváděcích a skladových vozů. Ať už vám bude v garáži odpočívat nová Škodovka nebo Volkswagen, buďte si jistí, že jste neudělali krok vedle.