Auto-moto

Na neoriginálních autodílech můžete výrazně ušetřit. A ne na úkor kvality!

Některé vozy jsou spolehlivější než ty ostatní, ale žádný není nezničitelný. Na vině nemusí být nešetrné zacházení a zanedbaná údržba. Součástky mají svou životnost a jednoho dne (většinou, když to nejméně čekáme) vypoví svou službu. A nám nezbývá, než se poohlédnout po někom, kdo automobilu opět vdechne život. Spíše než nad výběrem servisu se však zaměříme na to, zda zvolit originální, nebo neoriginální náhradní díly. Ty mají na celkové ceně opravy výrazný podíl.

Originální díly pochází přímo od automobilky, která vůz vyrobila. Neoriginální od specializovaných firem. Cena za originální součástky je často výrazně (až několikanásobně) vyšší, nicméně v laikovi může představa neoriginálních dílů evokovat menší kvalitu. V praxi ale nelze kvalitu originálních a neoriginálních díly generalizovat. I levné autodíly mohou být stejně kvalitní jako podstatně dražší originální produkce. Důkazem budiž sortiment německého výrobce SKV Germany.

SKV Germany vyrábí kvalitní a levné autodíly přes 15 let

Společnost SKV Germany patří mezi největší producenty špičkových a cenově přijatelných náhradních dílů. Hlavním pilířem výroby jsou technologické a elektrické autodíly pro osobní auta. Za zmínku stojí čidla, servočerpadla řízení, krokové motorky, lambda sondy, volnoběžné řemenice, váhy vzduchu a spousta dalších autodílů.

levné autodíly

Proč jsou autodíly od SKV levné a přesto kvalitou konkurují originálům?

Důvod je prostý. Prioritou automobilek není výroba a distribuce náhradních dílů, ale celého automobilu. Tomu je uzpůsoben i výrobní proces a konečná cena originálních dílů je proto mnohem vyšší než sortiment specializované firmy SKV Germany. Ta může proces výroby optimalizovat a prodávat autodíly za mnohem nižší cenu. Dalším faktorem je také internetový prodej, díky kterému není zapotřebí nákladná propagace. Autodíly jsou proto levné, ale ne na úkor kvlaity.

A kde tyto díly koupit u nás v České republice? Levné autodíly od SKV Germany seženete u českého distributora na www.pietro-eshop.cz, který nabízí i díly od jiných renomovaných výrobců.