Zdraví

Oddávejte se úžasné masáži každý den!

Přemýšlíte o koupi vířivky, ale ztrácíte se v nepřeberném množství výrobců a modelů? Váháte mezi levnější alternativou čínského původu a kvalitním, leč dražším výrobkem? Předtím, než učiníte konečné rozhodnutí, si položte otázku, zda jste skutečně tak bohatí, abyste si mohli kupovat levné věci. Známá fráze platí u výřivek dvojnásob. Předpokládáme, že nechcete v nejbližších letech investovat podruhé a zároveň od ní očekáváte dokonalý prožitek. V tom případě by vaše volba mohla padnout na americké vířivky South Seas Spas.

 

Vychutnejte si americkou kvalitu

 

Líbila by se vám hloubková masáž celého těla, která uvolní svalové napětí a odbourá stres? Masáž, která vám pomůže získat ztracenou rovnováhu? Pusťte si svou oblíbenou hudbu, nasajte příjemnou vůni, kterou jste si do vířivky přidali v rámci aromaterapie a pokochejte se průzračně modrou barvou vody, kterou zajistí moderní LED osvětlení. To všechno a ještě mnohem více zvládnou vířivky Sout Seas Spas, které jsou prošpikovány moderní technologií a navrženy s ohledem na maximální ergonomii prostoru. Díky neustálým inovacím a zvyšování kvality se těší oblibě po celém světě a patří k absolutní špičce ve svém segmentu.

Mezi další užitečné funkce a vlastnosti patří účinný systém ozónové dezinfekce vody, technologie řízení a ohřevu Balboa, nízké provozní náklady a vynikající plná izolace. Dlouhou životnost zaručuje masivní samonosný akrylát s povrchovou úpravou MICROBAN.

 

Přijeďte si ji prohlédnout zblízka

 

Interiérové, ale i venkovní vířivky South Seas Spas seženete také u nás. Jedním z autorizovaných prodejců, kteří nabízí sortiment výrobce Artesian Spas, je i společnost Spa & Wellness s.r.o.. Prohlédnout si je můžete v showroomu BETA v Praze 10 a to v rámci návštěvních hodin, které najdete na webu virivkysauny.cz, ale i o víkendu na základě individuální domluvy. Vyzkoušejte si luxusní masáž na vlastní kůži a přesvědčte se o kvalitě, kterou vám čínské napodobeniny nenabídnou. Kromě toho si můžete zaplavat v protiproudu od ENDLESS POOLS nebo si prohřát tělo v parním boxu či infrakabině.