Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Potřebujete novou střechu? Nechte si ji postavit na klíč!

Přemýšlíte nad tím, jakou barvu bude mít vaše nová fasáda? Anebo nad tím, jestli se nejdříve pustit do realizace okrasné zahrady? Ještě předtím, než zainvestujete do estetické stránky bydlení, zkontrolujte střešní krytinu. Mít nad hlavou střechu, do které nezatéká, je totiž mnohem důležitější. Střecha je navíc významná i ze zmiňovaného estetického hlediska a je to právě ona, díky které může i starší stavba vypadat velmi dobře. Tak jak jste se rozhodli? Nemáte-li s realizací nové střechy žádné zkušenosti, pak se vám budou hodit následující řádky. Prozradíme vám, jak postupovat v případě střechy na klíč.

Co to znamená “mít střechu na klíč”?

Proč se rozhodnout pro realizaci střechy na klíč a co je její podstatou? Jde o kompletní práce spojené se stavbou střechy, kdy se klient nemusí o nic starat. Vybraná stavební firma zařídí vše od projektové dokumentace a dodávku materiálů, až po samotnou stavbu. Klíčem k úspěchu je vybrat takovou stavební firmu, která dodrží všechny moderní technologické postupy, použije kvalitní materiály a v neposlední řadě nabídne zajímavou cenu. Nicméně platí, že cena je vždy až na druhém místě – v žádném případě se nepřiklánějte k úspoře na úkor kvality. Ať už jde o rekonstrukci nebo stavbu zbrusu nové střechy, obraťte se na profesionály.

Na průběh realizace střechy na klíč jsme se zeptali odborníků ze společnosti Střechy Novák a dynamika celého procesu nás příjemně překvapila.

První krok spočívá ve vyplnění poptávkového formuláře na webu. Stavební firmu lze samozřejmě kontaktovat také e-mailem nebo telefonicky. Po vypracování cenové kalkulace, kterou firma zpracuje na základě projektové dokumentace nebo podkladů investora, je vypracován 3D model. Následuje odborná konzultace s klientem, případné doladění a odstranění chyb a podpis smlouvy. Poté vaše starosti končí a řemeslníci se pustí do práce. Předají vám hotové dílo ve stavu, v jakém je definováno ve smlouvě.

Nevíte, koho kontaktovat? Zkuste Střechy Novák!

Necháte-li si postavit novou střechu na klíč, ušetříte si spoustu starostí a času. Nebudete muset shánět řemeslníky a materiál (případně kontrolovat, zda vás při nákupu řemeslník neošidil) a navíc budete předem znát přesnou cenu. Ale pouze za předpokladu, že zvolíte spolehlivou firmu s dlouholetými zkušenostmi a prokazatelnými referencemi. Jednou z nich je i zmíněná firma Střechy Novák, která úspěšně funguje téměř patnáct let. Ukázky realizací a další informace najdete na www.strechy-novak.cz.