Bydlení

Sedí se vám pohodlně?

Patříte k lidem, kteří denně prosedí více času, než je zdrávo a to doslova? Obrovské procento populace tráví na židli až jednu třetinu dne, což se může nepěkně podepsat na jejich zdraví. Není to jen sedavé zaměstnání v kanceláři, ale i x hodin strávených na židli u počítače, televize či jídelního stolu. Říká se, že jak si kdo ustele, tak si taky lehne. Pro nás však platí, že jakou židli si kdo vybere, tak si taky sedne. Předejděte s námi zdravotním problémům a nechte si poradit s výběrem pohodlné židle do kanceláře, jídelny a dalšího „sedacího“ nábytku, který by nám neměl demolovat záda, ale naopak sloužit k relaxaci. Pohodlně se usaďte, začínáme.

Šetřit na kancelářské židli znamená šetřit na svém zdraví

Zdraví máme jenom jedno (nejste-li kočka, ta má životů devět) a tím bychom se měli řídit. Trávíte-li většinu pracovní doby v kanceláři, měli byste se vážně zamyslet nad kvalitou své kancelářské židle. Pokud jste si, ve snaze ušetřit, koupili umělohmotnou židli za pár stovek, ihned ji věnujte kolegovi, kterého nemáte zrovna v lásce. Vaše záda si zaslouží mnohem víc, než je monstrum z Tesca. Vyberte si komfortní ergonomickou židli, která je šetrná k vašemu zdraví a navíc působí reprezentativním dojmem. Vhodně zvolená židle se lehce stane ozdobou vaší kanceláře a terčem obdivu vašich spolupracovníků. Potřeba neustálého „protahování“ odpadne a vy se budete moct plně koncentrovat na vaši práci.

A jak to vypadá u vás doma?

Domov je synonymum pro místo, kam si chodíme odpočinout a podle toho by měl i vypadat. Je-li na tom vaše jídelní židle podobně, jako ta v kanceláři, šmahem ji věnujte sousedovi, ke kterému chováte podobné „sympatie“, jako ke kolegovi z práce. Pořiďte si takovou židli, která dodá vašemu stravování zcela nový rozměr. Dřevěný rám staré židle vás už tlačit nebude a vy si vychutnáte každé sousto. Nevíte-li kudy kam, mrkněte na prestizni-nabytek.cz a vyberte si židli, o které jste vždy snili. Součástí nabídky jsou i jídelní stoly, sedací soupravy a další široký sortiment nábytku, který nejen skvělé vypadá, ale zároveň vám poskytne dokonalý komfort.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Your email address will not be published. Required fields are marked *