Technika

Sháníte přesné a spolehlivé etiketovací stroje?

Výjimečné výrobky se od těch průměrných odlišují nejen kvalitou, ale také obalem. Ne nadarmo se říká, že dobrý obal je první polovinou úspěchu a ta druhá přijde v momentě, kdy zákazník ocení obsah. Neobejdete se proto bez zkušeného grafika, který se postará o návrh etikety, ale to není zdaleka všechno. Budete potřebovat také přístroj, který bude mít na starost lepení. A právě tehdy vám přijde vhod nabídka zařízení, které vyrábí společnost BFK spol. s.r.o.

České etiketovací stroje využívá více než 70 firem v celém světě

BFK byla založena v roce 1991 a patří mezi přední výrobce automatických etiketovacích strojů na samolepicí etikety, ale také plnících strojů gelů a kapalin,zavíracích a balících strojů a jiných speciálních zařízení (destohovací, stohovací a výfukové stroje), která nachází uplatnění v potravinářství, chemickém a kosmetickém průmyslu a mnoha dalších odvětvích. BFK dodává stroje firmám v České republice, EU a dalších zemích v rámci celého světa. Samozřejmostí je komplexní servis včetně profesionálního poradenství, záručního a pozáručního servisu a výroby náhradních dílů.

Individuální řešení na míru? Žádný problém!

Etiketovací stroje se vyznačují vysokou přesností a stejně jako všechny ostatní typy strojů, je lze upravit na míru specifickým požadavkům. BFK vyrábí stroje, na které lze výrobky vkládat samostatně, ale také je připojit k výrobní lince.

Část nabídky, která zahruje etiketovací, zavírací a balící stroje a plnící linky, které jsou aktuálně ve výrobním programu, si můžete prohlédnout na webu www.bfkpraha.cz. V případě zájmu neváhejte výrobce kontaktovat – rád vám zodpoví všechny případné dotazy a vypracuje předběžnou cenovou kalkulaci.

Etiketovací stroj