Hobby

Sortiment, bez kterého se správný řemeslník neobejde

Ani ten nejlepší řemeslník se neobejde bez kvalitního nářadí a materiálu. Tedy nejmenuje-li se McGyver, ale to už je trochu jiný příběh. Pro ty ostatní je zde široký sortiment společnosti ABAUT, která nabízí nejen rychlou dodávku zboží, ale také profesionální servis a technicko poradenskou poradu, na kterou se mohou vždy spolehnout. Neméně zajímavá je i výroba dle vlastní dokumentace. Cílem ABAUT je udržet vysokou kvalitu a zachovat nízké ceny, což se ji bezesporu daří. Udělejte si s námi krátkou virtuální prohlídku po e-shopu abaut.cz

Nabídka je skutečně pestrá a kromě nezbytného značkového nářadí ABAUT, DUO FAST, FASTY, NAREX, PASLODE a SPIT (aku vrtací kladiva, aku vrtačky a šroubkováky, bourací a demoliční kladiva, laserové dálkoměry, hřebíkovačky, sponkovačky, kleště, vrtáky…) v ní najdete také kotevní techniku (chemický šroub, hmoždinky, montážní pěny, nylonové, chemické a mechanické kotvy, zateplovací systémy…) a spojovací materiál. A právě u toho se na chvíli zastavíme.

Závitové vložky

Nechybí závitové vložky, které jsou nezbytným pomocníkem při opravě nebo zpevnění závitů, keré nejsou dostatečně pevné. Závitové vložky jsou k mání v mnoha provedeních a jsou určeny pro závity do kovů (i lehkých kovů), dřeva a odlitků. Výsledkem je až několikanásobně vyšší pevnost. V případě opravy závitu jde o skutečně velmi jednoduché a levné řešení.

Závitové tyče

Další neodmyslitelnou součástí spojovacího materiálu jsou závitové tyče (v nabídce jsou také také nerezové či trapézové tyče), které slouží k uchycení materiálů proměnlivé délky. Speciální tyče se závitem nachází uplatnění ve stavebnictví i strojírenství a ABAUT je nabízí v klasickém i speciálním provedení. Díky dostatečně velkým skladovým zásobám je možné okamžité dodání. Na spojovací materiály Brno se můžete vždy plně spolehnout.

Celý sortiment si lze prohlédnout na abaut.cz.