Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Přestaňte si lámat hlavu s organizací důležité společenské akce…

Dostali jste na starostí organizaci firemní akce, rautu nebo vás snad čeká svatební hostina? Nevíte-li si rady nebo jen nemáte dostatek času a zároveň chcete, aby hosté odcházeli s pocitem, že zažili něco nevídaného, obraťte se na profesionály. Lidé, kteří mají s pořádáním akcí zkušenosti, vše zvládnou za vás a nezapomenou ani na detaily, které by vám pravděpodobně unikly. Otázkou tedy je, koho oslovit…

Společenské akce v historickém komplexu, ale i pod širým nebem

O někom bychom věděli. Jednou z předních gastronomických skupin, které svým klientům nabízí také catering, je společnost Vyšehrad 2000. Gastronomií, hoteliérstvím a zmíněným cateringem se zabývá téměř dvacet let a provozuje vyhlášená restaurační zařízení a hotelový komplex, které najdete na obou březích Vltavy, ale také nedaleko hlavního města, uprostřed kouzelné přírody. Ale v čem jsou její gastronomické a hotelové služby speciální? Profesionálové z gastronomické skupiny Vyšehrad 2000 Group sledují moderní trendy a kladou důraz na nejkvalitnější kuchyni a dokonalý servis, který s poskytováním gastronomických služeb souvisí.

Vyšehrad 2000 v minulosti zajišťovala catering pro oficiální státní návštěvy, významné české i zahraniční firmy a orgány státní správy a to v prostředí historického paláce, prostorách s moderním designem či pod širým nebem.

Dokonalá svatba na klíč

Zmínili jsme, že do portfolia služeb patří také svatby „na klíč“. Stačí, když koordinátorce prozradíte vaše tajná přání a zajistí pro vás vše od stylové květinové výzdoby až po samotný svatební obřad a honosnou hostinu. Snoubenci si přitom mohou vybrat hned z několika exkluzivních prostor a to dokonce civilní obřad v kapli Rožmberského paláce v areálu Pražského hradu. Na webových stránkách www.vysehrad2000.cz si můžete stáhnout katalog, ve kterém jsou obsaženy praktické tipy a doporučení a samozřejmě i ucelená nabídka gastronomických služeb. Lepší catering Praha určitě nenajdete…