Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Má smysl systematické řízení kariéry druhých? Odpověď se dozvíte na přednášce Business Brunch!

Každý personalista si pravidelně klade spoustu otázek. Například to, jestli má smysl systematicky rozvíjet kariéru druhých i přesto, že nelze předpokládat vývoj firmy i v kratším časovém horizontu. Není výhodnější přijímat „hotové“ zaměstnance, který již další rozvoj nepotřebují? A jak je to se znalostmi a dovednostmi. Které z nich přetrvávají a které naopak nebude možné za pár let aplikovat v praxi? Sestavit management zkrátka není tak jednoduché, ale na každou otázku existuje odpověď. Vy si ji můžete vyslechnout na odborné přednášce, kterou organizuje společnost MotivP.

Business Brunch patří k nejnavštěvovanějším přednáškám svého druhu a MotivP je organizuje již od roku 2005. Personalisté mají vstup zdarma a pro ostatní zájemce je vstupné stanoveno na 5 000 Kč bez DPH. A proč se setkání zúčastnit a investovat do něj svůj čas a případně peníze?

Pádným argumentem je jméno PhDr. František Hroník, který účastníky Business Bruche provede. Známý klinický psycholog garantuje je autorem několika odborných publikací (Poznejte své zaměstnance – Vše o Assessment Centre, Rozvoj a vzdělání pracovníků a Jak se nespálit při výběru zaměstnanců) a přednáší na studiu MBA. Osobně se stará o poradenství v oblasti tvorby kompetenčních modelů, hodnocení, manažerských auditů a rozvoje zaměstnanců a působí také jako kouč.

PhDr. František Horník je zárukou kvality, což ostatně potvrzuje vysoký zájem ze strany personalistů, na základě kterého MotivP pořádá přednášky o řízení kariéry osmým rokem. Jako obvykle můžete počítat s tématy, která budou brzy aktuální a s přátelskou a otevřenou atmosférou. Bussines Bruch se konal již 170 x a ročně se ho účastní více než 2 000 zájemců. Tentokrát se koná v Ostravě, Bratislavě a Brně. Přihlásit se můžete i vy a to prostřednictvím formuláře na www.motivp.com.