Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Hutní materiál i strojírenská výroba – to je KT MetSteel

Potřebujete hutní materiál, tvarové výpalky, či poptáváte strojírenskou produkci na klíč? KT MetSteel realizuje zakázkovou i sériovou výrobu – od vývoje a přípravy výkresové dokumentace, přes vyhotovení 2D či 3D modelů, dodání materiálu, strojírenskou výrobu (včetně povrchových úprav a montáže), až po výstupní kontrolu a dopravu k zákazníkovi. Poptávat však máte možnost i pouhé dodání materiálu.

KM MetSteel se specializuje na dodávky a prodej hutního materiálu

Prodej hutního materiálu, včetně urgentních dodávek v jakémkoliv množství, od malého až po velké – na to se zaměřuje společnost KT MetSteel. Sortiment zahrnuje především tyčový materiál – kruhové, čtyřhranné, šestihranné i ploché tyče, různé profily, jekly, nosníky a trubky. Firma též dodává plechy, svitky, desky a výpalky z plechu. Nechybí bloky, přířezy a odlitky. Společnost spolupracuje s celou řadou dodavatelů z celého světa. Je schopna zajistit rovněž atypické materiály a nabízí i odborné poradenství související s výběrem materiálu. Jednou ze služeb je rovněž konsignační sklad pro skladování materiálu a dovoz hutního materiálu vlastní dopravou až k zákazníkovi. Pokud vám zůstane nadbytečný materiál, firma jej od vás též zpátky odkoupí.

Potřebujete přesné výpalky z plechů?

KT MetSteel nabízí výpalky z plechu s využitím nejvhodnějších technologií pro ten který typ materiálu. Výpalky z nerezové oceli, oceli a z hliníku se nejčastěji vyrábí pomocí CNC laserových strojů. Možné je též použít plazmu a metodu kyslík-acetylén. Plazmové řezání lze využít k dělní plechů o tloušťce až 300 mm.

Ohýbání hutního materiálu na klíč

Další specializací firmy je ohýbání. Firma realizuje ohýbání trubek a profilů, ohýbání plechů a dalších hutních materiálů. Ohýbat je možné materiály dodané klientem, nebo je dodá přímo KT MetSteel.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *