Hutní materiál i strojírenská výroba – to je KT MetSteel

Hutní materiál i strojírenská výroba – to je KT MetSteel

Potřebujete hutní materiál, tvarové výpalky, či poptáváte strojírenskou produkci na klíč? KT MetSteel realizuje zakázkovou i sériovou výrobu – od vývoje a přípravy výkresové dokumentace, přes vyhotovení 2D či 3D modelů, dodání materiálu, strojírenskou výrobu (včetně povrchových úprav a montáže), až po výstupní kontrolu a dopravu k zákazníkovi. Poptávat však máte možnost i pouhé dodání materiálu.

KM MetSteel se specializuje na dodávky a prodej hutního materiálu

Prodej hutního materiálu, včetně urgentních dodávek v jakémkoliv množství, od malého až po velké – na to se zaměřuje společnost KT MetSteel. Sortiment zahrnuje především tyčový materiál – kruhové, čtyřhranné, šestihranné i ploché tyče, různé profily, jekly, nosníky a trubky. Firma též dodává plechy, svitky, desky a výpalky z plechu. Nechybí bloky, přířezy a odlitky. Společnost spolupracuje s celou řadou dodavatelů z celého světa. Je schopna zajistit rovněž atypické materiály a nabízí i odborné poradenství související s výběrem materiálu. Jednou ze služeb je rovněž konsignační sklad pro skladování materiálu a dovoz hutního materiálu vlastní dopravou až k zákazníkovi. Pokud vám zůstane nadbytečný materiál, firma jej od vás též zpátky odkoupí.

Potřebujete přesné výpalky z plechů?

KT MetSteel nabízí výpalky z plechu s využitím nejvhodnějších technologií pro ten který typ materiálu. Výpalky z nerezové oceli, oceli a z hliníku se nejčastěji vyrábí pomocí CNC laserových strojů. Možné je též použít plazmu a metodu kyslík-acetylén. Plazmové řezání lze využít k dělní plechů o tloušťce až 300 mm.

Ohýbání hutního materiálu na klíč

Další specializací firmy je ohýbání. Firma realizuje ohýbání trubek a profilů, ohýbání plechů a dalších hutních materiálů. Ohýbat je možné materiály dodané klientem, nebo je dodá přímo KT MetSteel.

Publikováno: 02. 05. 2021

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam