3 důvody, proč je WordPress ideální platforma pro webové stránky

3 důvody, proč je WordPress ideální platforma pro webové stránky

Bez internetových stránek je marketing moderní firmy takřka nemožný. Obejde se bez nich jen málokdo a kdo tvrdí, že jsou mu k ničemu, dělá velkou chybu. Firemní prezentace slouží jako virtuální vizitka, díky které si potenciální zákazníci ověří důležité informace a udělají si obrázek o případné spolupráci. Absence webu v dnešní době poukazuje na archaický přístup k byznysu a příliš nepřidává důvěryhodnosti. Ale proč byste si je měli nechat postavit na WordPressu – světově nejrozšířenějším CMS? Důvodů se nabízí víc než dost.

1. WordPress je spolehlivý

Webové stránky musí šlapat jako švýcarské hodinky. A ano – i WordPress může nečekaně pozlobit – například v souvislosti s instalací nějakého rozšíření, ale s tím si obratem poradí některý z ohromného množství specialistů. Obecně je velmi spolehlivou platformou, na kterou se spoléhají i velké společnosti. WordPress pohání i weby CNN, TechCrunch, BBC America, MTV News a mnoho dalších.

2. WordPress je flexibilní

Potřebujete minimalistický blog? Magazín? Regulérní firemní stránky? Anebo mnohem komplexnější web, na který umístíte online aplikace pro interakci s návštěvníky? Na WordPressu lze postavit v podstatě jakýkoliv projekt. V kombinaci s vhodně zvolenými plug-iny představuje jasnou volbu pro každého, kdo nechce investovat mnohonásobně vyšší částku do vývoje vlastního systému. V případě potřeby je navíc možné kdykoliv změnit design webu.

3. WordPress má komunitu

Vzhledem k neuvěřitelně široké uživatelské základně vždy najdete odpověď na jakoukoliv otázku ohledně funkčnosti plug-inů, úprav a dalších záležitostí. Ale samozřejmě můžete tvorbu i následnou správu svěřit expertům, kteří mají s WordPressem bohaté zkušenosti – dobrou volbou je tvorba webových stránek pod taktovkou společnosti AJAS. Odborníci staví vizuálně přitažlivé stránky a následně se starají také o marketing. Více se dozvíte na chcibytvidet.cz.

Publikováno: 09. 10. 2020

Kategorie: Technika

Autor: Adam