Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Internet

3 důvody, proč je WordPress ideální platforma pro webové stránky

Bez internetových stránek je marketing moderní firmy takřka nemožný. Obejde se bez nich jen málokdo a kdo tvrdí, že jsou mu k ničemu, dělá velkou chybu. Firemní prezentace slouží jako virtuální vizitka, díky které si potenciální zákazníci ověří důležité informace a udělají si obrázek o případné spolupráci. Absence webu v dnešní době poukazuje na archaický přístup k byznysu a příliš nepřidává důvěryhodnosti. Ale proč byste si je měli nechat postavit na WordPressu – světově nejrozšířenějším CMS? Důvodů se nabízí víc než dost.

1. WordPress je spolehlivý

Webové stránky musí šlapat jako švýcarské hodinky. A ano – i WordPress může nečekaně pozlobit – například v souvislosti s instalací nějakého rozšíření, ale s tím si obratem poradí některý z ohromného množství specialistů. Obecně je velmi spolehlivou platformou, na kterou se spoléhají i velké společnosti. WordPress pohání i weby CNN, TechCrunch, BBC America, MTV News a mnoho dalších.

2. WordPress je flexibilní

Potřebujete minimalistický blog? Magazín? Regulérní firemní stránky? Anebo mnohem komplexnější web, na který umístíte online aplikace pro interakci s návštěvníky? Na WordPressu lze postavit v podstatě jakýkoliv projekt. V kombinaci s vhodně zvolenými plug-iny představuje jasnou volbu pro každého, kdo nechce investovat mnohonásobně vyšší částku do vývoje vlastního systému. V případě potřeby je navíc možné kdykoliv změnit design webu.

3. WordPress má komunitu

Vzhledem k neuvěřitelně široké uživatelské základně vždy najdete odpověď na jakoukoliv otázku ohledně funkčnosti plug-inů, úprav a dalších záležitostí. Ale samozřejmě můžete tvorbu i následnou správu svěřit expertům, kteří mají s WordPressem bohaté zkušenosti – dobrou volbou je tvorba webových stránek pod taktovkou společnosti AJAS. Odborníci staví vizuálně přitažlivé stránky a následně se starají také o marketing. Více se dozvíte na chcibytvidet.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.