Přestavte si svět plný piva

Přestavte si svět plný piva

Obsah článku:
  1. Ráj nejen pro pivaře

Češi jsou národem pivařů, o tom žádná. Pivo se v Čechách vaří od nepaměti a většina z nás ho považuje za jakýsi národní poklad. Vždyť je to právě zrzavý mok, či tekutý chleba, chcete-li, který nás proslavil po celém světě. Nedá na něj dopustit ani celá řada abstinentů, která jinému alkoholu neholduje. Pivo se dá nejen pít, ale můžete se v něm i vykoupat. V neposlední řadě se stal součástí celé řady receptů. Fajnšmekři mají doma dokonce celé pivní kuchařky. Nápoj je u nás natolik oblíbený, že se v jeho konzumaci řadíme na první příčky. Před námi jsou snad už jen Němci, ale i ty brzy doženeme. Aktuální spotřeba piva činí v průměru necelých 160 litrů na osobu za rok. Kolik „kousků“ vypijete vy?

Ráj nejen pro pivaře

Ať už se řadíte mezi skalní příznivce piva, nebo si ho dáte jen občas – na osvěžení, neměli byste během putování Brnem přehlédnout pivotéku Svět piva. Najdete v ní vše od pivního chlazení, přes pivní kosmetiku až po speciální piva, která hned tak někde neseženete. V regálech na vás čekají i tak raritní kousky, jako je legendární pivo Duff z populárního kresleného seriálu Simpsonovi. A protože se blíží čas Vánoc, určitě oceníte možnost nákupu pěkných pivních dárků pro své nejbližší. Zmíněnou pivní kosmetiku ocení zejména ženy, vlastní pípu zase každý chlap. A prsten s otvírákem? Ten si zamiluje úplně každý.

Nabídka pivního zboží je mnohem širší, ovšem nejlépe uděláte, když se na ni zajedete podívat sami. Máte-li to do Brna daleko, nebo se vám do něj nechce vážit cestu z nějakého jiného důvodu, máte možnost nakoupit na internetu. E-shop obchod.svet-piva.cz čeká jen na vás. Pospěšte si, ať vám nespadne pěna!

Publikováno: 21. 10. 2012

Kategorie: Strava

Autor: Adam

Tagy: pivní dárky | pivo | speciální pivo | svět piva