Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Strava

Přestavte si svět plný piva

Češi jsou národem pivařů, o tom žádná. Pivo se v Čechách vaří od nepaměti a většina z nás ho považuje za jakýsi národní poklad. Vždyť je to právě zrzavý mok, či tekutý chleba, chcete-li, který nás proslavil po celém světě. Nedá na něj dopustit ani celá řada abstinentů, která jinému alkoholu neholduje. Pivo se dá nejen pít, ale můžete se v něm i vykoupat. V neposlední řadě se stal součástí celé řady receptů. Fajnšmekři mají doma dokonce celé pivní kuchařky. Nápoj je u nás natolik oblíbený, že se v jeho konzumaci řadíme na první příčky. Před námi jsou snad už jen Němci, ale i ty brzy doženeme. Aktuální spotřeba piva činí v průměru necelých 160 litrů na osobu za rok. Kolik „kousků“ vypijete vy?

Ráj nejen pro pivaře

Ať už se řadíte mezi skalní příznivce piva, nebo si ho dáte jen občas – na osvěžení, neměli byste během putování Brnem přehlédnout pivotéku Svět piva. Najdete v ní vše od pivního chlazení, přes pivní kosmetiku až po speciální piva, která hned tak někde neseženete. V regálech na vás čekají i tak raritní kousky, jako je legendární pivo Duff z populárního kresleného seriálu Simpsonovi. A protože se blíží čas Vánoc, určitě oceníte možnost nákupu pěkných pivních dárků pro své nejbližší. Zmíněnou pivní kosmetiku ocení zejména ženy, vlastní pípu zase každý chlap. A prsten s otvírákem? Ten si zamiluje úplně každý.

Nabídka pivního zboží je mnohem širší, ovšem nejlépe uděláte, když se na ni zajedete podívat sami. Máte-li to do Brna daleko, nebo se vám do něj nechce vážit cestu z nějakého jiného důvodu, máte možnost nakoupit na internetu. E-shop obchod.svet-piva.cz čeká jen na vás. Pospěšte si, ať vám nespadne pěna!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *