Oblečení pro ty, kterým koluje v žilách adrenalin

Oblečení pro ty, kterým koluje v žilách adrenalin

Milujete, když vám v žilách koluje adrenalin a nenecháte si ujít jedinou příležitost, kdy můžete po streetu prohnat svůj skateboard nebo BMX? Holdujete ve volných chvílích motokrosu a jakmile napadne sníh, vydáváte se na snowboardu pokořit nejbližší svah? Ať už jsou vaše extrémní zážitky jakékoliv, pravděpodobně se při nich neobejdete bez pohodlného a hlavně funkčního oblečení. A právě to vám může nabídnout internetový obchod n1shop.cz, který je doslova nabitý módou a doplňky nejznámějších světových výrobců.

Oblékejte se tak, jak žijete

Pro některé lidi jsou adrenalinové a extrémní sporty jen odpolední kratochvílí, ale najdou se i tací - a není jich málo - pro které představují životní styl. Fakt, že nemáme vždy po ruce prkno nebo cyklokrosové kolo ještě neznamená, že jsme myšlenkami jinde než v terénu. Blízkému okolí dáváme najevo náš pozitivní vztah k alternativním aktivitám především prostřednictvím oblečení. To je totiž, podobě jako extrémní sporty samotné, úplně jiné než klasická garderóba, kterou nosí masy. Oblečení s logy Fox, Globe nebo Protest je jednoduše jiné. Výrobci kladou důraz nejen na prvotřídní zpracování materiálů a funkčnost, ale i na design, který je mnohdy stejně stejně extrémní, jako aktivita, pro kterou je daný sortiment určený.

Blíží se léto, nezapomeňte si doplnit šatník

Sortiment, na který natrefíte na n1shop.cz, se však neorientuje pouze na oblečení, které využijete při sportování – virtuální regály jsou naopak plné zboží, které se stejně dobře hodí i pro každodenní nošení. Najdete zde vše od spodního prádla až po peněženky a batohy. S blížícím se létem se nezapomeňte podívat na pánské a dámské plavky, které vám neudělají ostudu ani v bazénu plném žraloků a krokodýlů. Pokud jste nabyli dojmu, že s omezeným rozpočtem nenakoupíte, nahlédněte do sekce výprodej, kde na vás čekají extrémní slevy...

Publikováno: 15. 05. 2013

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: cyklo oblečení | fox | globe | n1shop.cz | oblečení fox | oblečení globe | oblečení na skateboard