3 jednoduché kroky, jak být fit nejen na podzim

3 jednoduché kroky, jak být fit nejen na podzim

Ruku v ruce s chladným a sychravým podzimem přichází období nachlazení, chřipek a deprese. Lidé, kteří o sobe celoročně pečují, mohou být relativně v klidu. Ostatní by měli učinit následující kroky. Přečtěte si, jak nejen na podzim posílit zdraví a zůstat v pohodě, i kdyby počasí dlouhodobě nepřálo.

1. Podpořte organismus vitamíny

Ovoce a zelenina by měly tvořit podstatnou část jídelníčku. Bohužel tomu tak vždy není a mnoho lidí je konzumuje spíše sporadicky. Pokud vás trápí únava a začínáte podléhat stresu více než obvykle, dopřejte si každý den jablko nebo pomeranč. Anebo vyzkoušejte některý z přírodních doplňků stravy. Třeba Graviola plus s obsahem vitamínu C a zinku pro podporu normální funkce imunitního systému. Přípravek napomáhá k ochraně buněk před oxidativním stresem a snižuje míru vyčerpání.

2. Dopřejte si dostatek spánku

Během spánku se tělo regeneruje, proto byste se měli snažit pravidelně usínat a spát o něco déle než obvykle. Pokud na vyspávání nemáte čas, využijte k odpočinku alespoň volné víkendy. Problémy s usínáním vám může pomoct vyřešit Moruše plus. Doplněk stravy přispívá k udržení fyziologické hladiny cukru a zároveň se vyznačuje antioxidačními a relaxačními účinky.

3. Detoxikujte organismus

Jak na podzimní detoxikaci organismu? Očistná kúra vám pomůže k mnohem pevnějšímu zdraví. Zbavíte-li se toxinů, přestanou vás trápit nepříjemné bolesti hlavy a kloubů, trávicí potíže, problémy se soustředěním a mnohé další neduhy. Kromě úpravy jídelníčku je vhodné vynechat alkohol, kávu, černé čaje a cigarety. A opět můžete sáhnout po doplňku stravy. Pro efektivnější detoxikaci, ochrany jaterní tkáně a udržení normální funkce střevního traktu je dobrou volbou Ostropestřec plus artyčok. Držíme palce, abyste podzim prožili v perfektní kondici. Všechny zmíněné doplňky stravy seženete za skvělé ceny na gigalekarna.cz.

Publikováno: 17. 09. 2019

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam