Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

3 nebankovní půjčky, u kterých se nespálíte

Potřebujete finanční injekci, ale brzdí vás pomalá reakce bankovních institucí? Nemáte dost času na vyřizování a prokazování všeho možného i nemožného? Nebo vám v bance vůbec půjčit nechtějí, protože jste se v minulosti dopustil několika menších prohřešků? Ať už je to jakkoliv, banky nejsou zdaleka jediným místem, kde si lze půjčit peníze. Na trhu se pohybuje spousta nebankovních věřitelů, kteří se chlubí poměrně zajímavými produkty. Pozor, máme na mysli prověřené a dlouhodobě působící společnosti, nikoliv pochybné subjekty, jejichž počínání hraničí s lichvou či podvodem. Zaměřili jsme se na nabídku tří oblíbených nebankovních společností – Home Credit, Profi Credit a Provident. Zajímá vás, co od nich můžete čekat?

Půjčka od Home Credit

Home Credit půjčka je neúčelová a výše jejího úvěrového rámce se pohybuje od 10 000 do 150 000 Kč. Doba splatnosti je variabilní a můžete zvolit mezi 60 až 84 měsíci. Půjčku lze splatit předčasně a to bez jakýchkoliv sankcí. Samozřejmostí je možnost připojištění proti neschopnosti splácet a zajímavá je i možnost zrušení po dobu jednoho měsíce od vyřízení půjčky. Jedinou podmínkou pro schválení je plnoletost a stabilní příjem. Ručitele potřebovat nebudete, ovšem musíte počítat s kontrolou registru.

Půjčka od Profi Credit

Máte-li strach, že nedostanete půjčku od Home Credit, zkuste alternativu v podobě Profi Credit. Společnost nezkoumá registry a nabízí úvěr ve výši 4 999 až 166 000 Kč se splatností od 9 do 48 měsíců. Vyřízení je opět velmi rychlé a v případě potřeby lze splátky na čas odložit. Profi Credit nabízí širší spektrum úvěrů, ze kterého si vybere téměř každý. V případě nižších částek nebudete potřebovat spoluručitele.

Půjčka od Provident

Provident půjčky se od prvních dvou kandidátů výrazně liší. A to nejen nižším úvěrovým rámcem, ale i kratší dobou splatnosti. Provident vám půjčí až 80 000 Kč, které musíte splatit v průběhu 45 až 60 týdnů. Díky transparentním podmínkám a skutečně bleskovému vyřízení si však Provident vysloužil titul jednoho z nejsolidnějších nebankovních poskytovatelů půjček vůbec.

Informace o dalších nebankovních, ale i bankovních půjčkách najdete na pujcky.info.