Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Lifestyle

3 rady, jak ozvláštnit svůj svatební den

Čas dávno odzvonil tradičním svatbám. Honosné šaty nahradily klidně mini šatičky, oddání na úřadech přešlo v zahradní altány a za svědky, namísto celoživotních známých, jdou mnohdy náhodní kolemjdoucí. Pakliže nepatříte mezi extrémisty, ale tradiční veselka vás neláká, přinášíme vám tři tipy, kterými si svatební den můžete okořenit.

1. Tak trochu jiné téma

Že se nemusí jednat o tradiční veselku, jsme již nadhodili. Patříte-li například mezi milovníky rockové hudby, motorkáře, fantasy nadšence či farmáře, přizpůsobte vaší vášni vše od prstýnků, přes garderobu, až po jídlo či bláznivý fotokoutek. Zkrátka udělejte svatební veselí tak originální a vyladěné, jak jen zvládnete. Vaši svatební hosté navštíví bezpočet veselek, ale té vaší se žádná nevyrovná.

2. Barvám se meze nekladou

Proč byste se měli omezovat na tradiční bílé šaty a ženicha sešněrovaného v obleku, když vašeho budoucího muže třeba tato varianta vůbec neláká a ve formálním oblečení se necítí dobře? Přišel právě ten správný čas navštívit dobré svatební salony a vybrat si přesně dle svého vkusu. Pro nevěstu originální společenské šaty třeba v růžové barvě, aby byla za něžnou princeznu a pro ženicha pánský svatební oblek v takové variantě, která mu sedne, nejen na míru postavě, ale i osobnosti.

3. O něco divočejší jízda

Pro ty, kteří nejsou rádi středem pozornosti a nebo naopak pro ty, kteří jsou opravdovými extroverty a rádi překvapují či šokují ostatní svými nápady. Možná jste o „sdílení svateb“ ještě neslyšeli, ale v dnešní době nekonečných možností je už i to možné. Prostě jen sežeňte další pár či páry, které spřádají svatební plány, slaďte své představy a pusťte se do plánování svatby v opravdu velkém stylu. Divoká jízda, více možností vyžití pro vaše svatebčany, seznamovací hry… Fantazii se meze nekladou a sdílením svatby si otevíráte netušené možnosti.

Samozřejmě o všech specialitách, které plánujete, informujte svatebním oznámením své hosty, kteří svým oděvem i naladěním přispějí k té správné atmosféře!

Tak pojďte si užít svatbu po svém!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *