Maximální ochranu zboží zajistí plastové bedny s víkem

Maximální ochranu zboží zajistí plastové bedny s víkem

Dnes máme skvělý tip pro všechny obchodníky a další podnikatele, kteří hledají bezpečný způsob, jak skladovat zboží nebo drobné součástky. Řešení je jednoduché, jsou jím plastové bedny s víkem. Přečtěte si o nich více a zjistěte, jak pestré je jejich praktické využití.

Ochrana během skladování i přepravy

Kvalitně zpracovaná plastová bedna s víkem chrání i to nejnáchylnější zboží před mechanickým poškozením i prudkými změnami teplot. Buďte si jisti, že uskladněné produkty nepopraskají ani se jinak neponičí. Stejně spolehlivou ochranu zajišťují také během přepravy. K výrobě beden se používá odolný polyetylen a polypropylen. Kombinace odolných materiálů a precizního provedení zajišťuje dlouhou životnost. Přepravky jsou pevné, manipulace s nimi je snadná. Podobně nenáročná je pravidelná údržba. A co se s nimi stane, až po mnoha letech doslouží? Jsou stoprocentně recyklovatelné a nevytvoří žádný přebytečný odpad, který by se rozkládal stovky let. Jsou tedy správnou volbou i z hlediska ekologie a udržitelnosti.

Vyberte s tu pravou

Aby vám plastová bedna dobře posloužila, musíte zvolit správnou variantu a rozměry. Velikost a typ přepravky přizpůsobte především účelu, za jakým ji pořizujete. Některé se hodí k přepravování drobných součástek automobilového průmyslu, jiné se využívají v chemickém průmyslu a farmacii. Mimo to se vyrábějí také bedny, které jsou určeny konkrétně na uskladnění sklizených plodů v potravinářském průmyslu.

Firma Schoeller Allibert a její produkty

Hledáte konkrétní tipy? Doporučujeme vám plastové bedny s víkem od firmy Schoeller Allibert. Renomovaný výrobce působí ve dvaceti zemích a na trhu je déle než půl století. Kromě beden vyrábí také další praktické věci, které byste jako podnikatelé mohli ocenit: skladovací kontejnery, nápojové přepravky, palety a vozíky.

Publikováno: 22. 10. 2019

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam