Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Sport

Chcete na ledě zazářit? Váš úspěch závisí i na pohodlném dresu!

Hokejové šílenství je v plném proudu. Letošní rok je na sportovní události velmi bohatý a kromě probíhající olympiády v Soči se můžeme těšit také na MS, které se bude konat v Bělorusku. Patříte-li k hokejovým fanouškům i vy, zřejmě trávíte každou volnou chvilku sledováním přímých přenosů. A jako správný milovník jedné z nejoblíbenějších kolektivních her na světě, i vy jistě máte vlastní repliku reprezentačního dresu se jménem svého oblíbeného hráče. Pokud však hokej rekreačně nebo dokonce pravidelně hrajete, jistě víte, že vám tento suvenýr stačit nebude.

Jak vypadá kvalitní dres?

Kam tím míříme? Perfektně padnoucí dres je nedílnou součástí hokejové výstroje a do značné míry ovlivňuje výhon hráče. Nebudete-li se ve svém dresu cítit pohodlně, nebudete moct na ledě předvést své umění v celé své kráse. Ale jaký by tedy měl ideální dres být?

Hokejové dresy, které si oblékají profesionální hráči, nedřou, nebrání jim v pohybu a zároveň odvádí jejich pot. Díky těmto vlastnostem se hokejista může plně soustředit na hru, od které ho nic nerozptyluje. Samozřejmostí by měl být také důmyslný střih a kvalitní materiály – dres přece musí vydržet poněkud nešetrné zacházení. Hokej není hra pro bábovky, ale tvrdé chlapy!

Česká kvalita, kterou nosí úspěšní sportovci

Všechny výše zmíněné požadavky do puntíku splňují hokejové dresy, které vyrábí česká firma DDsport. Výrobci se během téměř dvacetileté praxe podařilo dotáhnout svůj sortiment k dokonalosti a není náhoda, že mezi spokojené zákazníky patří řada úspěšných hráčů.

DDsport nabízí široké spektrum dresů (a to nejen pro lední hokej, ale také další sporty) a dává možnost výběru některého z připravených designů, ale také individuálních motivů a barevných kombinací. Chcete-li pro sebe nebo svůj tým originální a nepřehlédnutelné dresy, pak jste u českého výrobce na správné adrese. Aktuální nabídku najdete na www.ddsport.cz.

Hokejove dresy