Je libo stylový městský batoh made in Prague? Seznamte se s Braasi

Je libo stylový městský batoh made in Prague? Seznamte se s Braasi

Na batoh lze pohlížet spíše jako na praktického pomocníka, nebo módní doplněk. Při výběru vhodného modelu se pak řídíme podle toho, zda je pro nás prioritou vzhled, nebo funkční vlastnosti a kvalita. Jenomže co když po batohu požadujeme obojí? Pokud jste si vždy pořídili kousek, který sice lahodil vašim očím, ale nevydržel příliš dlouho, případně naopak – byl mimořádně kvalitní, ovšem nijak zvlášť estetický, máme pro vás perfektní tip. Možná vás to překvapí, nicméně i u nás vznikají špičkové výrobky. Batohy značky Braasi vyrábí rodinná firma v Praze a hned z kraje podotýkáme, že jde o sortiment pro náročné.

Funkční batohy inspirované prověřeným vybavením horolezců

Při pohledu na kolekci českých batohů Brassi vás možná napadne, že jste „něco podobného už někde viděli“, jen ne v tak uhlazené a mimořádně kvalitní podobě. Zakladatelé Prague Industries – Eliška Slámová a Šimon Brabec čerpají inspiraci z užitné estetiky horolezeckého vybavení z 80. let. Jejich tvorba ctí jednoduchá pravidla – funkčnost, nadčasovost, praktičnost a estetiku. Věří, že méně je více, nepodceňují detaily... A právě proto jsou jejich batohy velmi oblíbené mezi vyznavači outdoorových aktivit i milovníky mimořádně odolných doplňků v minimalistickém duchu. Pod značkou Braasi najdete ucelenou řadu batohů vhodných pro každodenní nošení do města. A pokud hledáte věrného druha, který ochrání vaše nejdůležitější nezbytnosti, až se budete trmácet na druhou stranu světa, opět neodejdete s prázdnou – sortiment totiž čítá městské, cestovatelské i cyklo batohy.

Batoh s variabilním objemem? To je rolltop!

Mezi nejzajímavější modely patří rolltopy, které pod značkou Braasi vznikají od počátku její existence. Batoh rolltop vyniká možností zvětšení či zmenšení základního objemu rolováním. Je opatřen nepromokavou podšívkou, a proto svého majitele nezradí za žádného počasí. Potěší také nenápadná (a proto bezpečná) vrchní kapsa. Ať už ve vašem hledáčku skončí rolltop, městský batoh, nebo některý z největších modelů, nebudete litovat. Produkce pražské továrny je výjimečná, rozdíl mezi obyčejným batohem a batohem Braasi poznáte okamžitě. Prohlédněte si je na braasi.com a vyberte si ten svůj.

Publikováno: 30. 01. 2021

Kategorie: Móda

Autor: Adam