Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Jak vybírat spodní prádlo podle aktivity?

První jarní paprsky ještě nemají žádnou sílu, ale už nám slibují jaro. V teplém počasí trávíme více času venku, sportem i prací kolem domu. Jak ale vybrat spodní prádlo, aby nám bylo pohodlné?

Pánské prádlo

Muži mají výběr relativně jednoduchý, volí si ze tří střihů. Trenýrky a boxerky mají nohavičky, slipy jsou naopak vykrojené. Trenýrky nabízí pohodlný volný střih, hodí se na volnější dny, kdy nemáte v plánu moc sportu. Volný střih je na jednu stranu velmi pohodlný, na druhou ale poskytuje jen minimální oporu pro citlivé mužské partie. Pro sport jsou vhodnější boxerky, jsou elastické a obepnou dobře postavu. V přední části mají anatomicky tvarovanou vsadku a i při pohybu poskytují dostatečnou podporu bez omezení volnosti. Třetí možností jsou slipy, které kopírují tvar postavy a nikde nepřekáží ani netlačí. Oblíbené jsou u profesionálních sportovců, protože jejich střih je pro sport velmi vhodný. Jsou i po letech stále oblíbené a považované za klasiku, která nestárne.

Dámské prádlo

Ženy mají výběr přeci je trochu složitější, možností je mnoho. Dámské prádlo bychom měli také vybírat s ohledem na pohodlí a příjemné nošení, svou roli ale hraje i tvar postavy. Oblíbený je klasický střih s vyšším pasem, který je univerzální a sedne každé ženě. Pro sport jsou vhodné bezešvé kalhotky, které nijak nevadí v pohybu a minimalizují riziko podráždění kůže právě v místě švů. Na žebříčku oblíbenosti se také stále drží tanga a mnoho žen volí i dámské boxerky s nohavičkou. Ty jsou pohodlné, ale opticky zkracují nohy, nemusí tak každé ženě lichotit. I tak je na prvním místě pohodlí a pokud vám oblíbený střih vyhovuje, nenechte se zmást diktátem módy. O spodním prádle bychom neměli ani vědět, že ho máme na sobě.

Pro volnější dny zvolte také volnější střihy, na sport se pak více hodí upnutější varianty. To platí především u mužů, kteří potřebují od spodního prádla nejen ochranu, ale také oporu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *