Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

3D vizualizace jako forma moderní prezentace

Mnoho z nás často zapomíná, že je rok 2012 a díky moderním technologiím máme mnohem větší možnosti, než kdykoliv předtím. To se samozřejmě týká i reklamy a marketingu. Časy, kdy jste museli vaše nápady prezentovat na papíře či maximálně ve formě několika nicneříkajících obrázků na počítači, jsou ty tam. Současnost i budoucnost je ve 3D. I vy si můžete nechat udělat trojrozměrný spot či produktové video. Je mnohem údernější a donutí vaše klienty či sponzory nastavit peněženky.

Pro koho jsou 3D vizualizace vhodné?

3D vizualizace vám pomohou v prezentaci, ať už ze zabýváte čímkoliv. 3D produktová videa velmi často využívají realitní společnosti na prezentaci interiéru a exteriéru. Developerské společnosti a mladí architekti si nechávají vytvořit 3D animace budoucích projektů, kterými chtějí zaujmout zákazníky. Tvorba videa se hodí i lidem, kteří chtějí efektivní reklamu do televize či na své webové stránky. Do trojrozměrného videa lze převést úplně všechno, ať už se jedná o předmět denní spotřeby či náročné architektonické prvky.

Proč je 3D animace lepší, než jiné formy prezentace?

3D animace jsou mnohem efektivnější, než klasická produktová videa, která se skládají z jednotlivých snímků. Díky šikovným grafikům lze stvořit 3D reklamní spot, který zakryje nedostatky a naopak vytáhne všechny přednosti prezentovaného produktu. Záleží jen na vás, zda si necháte animaci znázornit schématicky či převést do foto-realistického výstupu. S kvalitním ozvučením je 3D animace bezkonkurenční nástroj pro prezentaci.

Spolupracujte s profesionály

Tvorba produktových videí je náročná a chcete-li stoprocentní výsledek, budete muset zadat zakázku profesionálům. Oslovte tým zkušených grafiků na tvorba-videa.cz a spolehněte se na jejich kreativitu a nápaditost. Pomohou vám převést vaše sny do vizuální podoby či propagovat hotové produkty v líbivé formě. Nečekejte na to, až vaši potencionální investoři či klienti utečou ke konkurenci a zaujměte je jedinečným spotem.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *