3D vizualizace jako forma moderní prezentace

3D vizualizace jako forma moderní prezentace

Mnoho z nás často zapomíná, že je rok 2012 a díky moderním technologiím máme mnohem větší možnosti, než kdykoliv předtím. To se samozřejmě týká i reklamy a marketingu. Časy, kdy jste museli vaše nápady prezentovat na papíře či maximálně ve formě několika nicneříkajících obrázků na počítači, jsou ty tam. Současnost i budoucnost je ve 3D. I vy si můžete nechat udělat trojrozměrný spot či produktové video. Je mnohem údernější a donutí vaše klienty či sponzory nastavit peněženky.

Pro koho jsou 3D vizualizace vhodné?

3D vizualizace vám pomohou v prezentaci, ať už ze zabýváte čímkoliv. 3D produktová videa velmi často využívají realitní společnosti na prezentaci interiéru a exteriéru. Developerské společnosti a mladí architekti si nechávají vytvořit 3D animace budoucích projektů, kterými chtějí zaujmout zákazníky. Tvorba videa se hodí i lidem, kteří chtějí efektivní reklamu do televize či na své webové stránky. Do trojrozměrného videa lze převést úplně všechno, ať už se jedná o předmět denní spotřeby či náročné architektonické prvky.

Proč je 3D animace lepší, než jiné formy prezentace?

3D animace jsou mnohem efektivnější, než klasická produktová videa, která se skládají z jednotlivých snímků. Díky šikovným grafikům lze stvořit 3D reklamní spot, který zakryje nedostatky a naopak vytáhne všechny přednosti prezentovaného produktu. Záleží jen na vás, zda si necháte animaci znázornit schématicky či převést do foto-realistického výstupu. S kvalitním ozvučením je 3D animace bezkonkurenční nástroj pro prezentaci.

Spolupracujte s profesionály

Tvorba produktových videí je náročná a chcete-li stoprocentní výsledek, budete muset zadat zakázku profesionálům. Oslovte tým zkušených grafiků na tvorba-videa.cz a spolehněte se na jejich kreativitu a nápaditost. Pomohou vám převést vaše sny do vizuální podoby či propagovat hotové produkty v líbivé formě. Nečekejte na to, až vaši potencionální investoři či klienti utečou ke konkurenci a zaujměte je jedinečným spotem.

Publikováno: 13. 03. 2012

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: 3D reklama | 3D spoty | 3D videa | 3D vizualizace | tvorba videa