Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

4 hlavní důvody, proč si pořídit repasované PC nebo notebook

Potřebujete nový stolní počítač nebo notebook, ale máte velmi omezený rozpočet? Chcete-li se vyhnout nákupu low-endového kusu, jehož výkon vám nebude stačit ani na základní administrativní práce, jděte do „repasu“ – repasovaná PC a laptopy jsou v mnoha ohledech výhodnější investicí. Pohodlně se usaďte a přečtěte si, proč této volby nebudete litovat.

1. Nadstandardní životnost

Mezi repasované počítače a notebooky obvykle spadají modely vyšší třídy, které se chlubí kvalitním dílenským zpracováním (odolné materiály, bytelné panty, špičkové chlazení…), a tedy i dlouhou životností. Byť nejde o zbrusu nové kusy, jsou ve velmi dobrém až vynikajícím stavu a mají toho ještě hodně před sebou

2. Vysoká míra uživatelského komfortu

S vysokou pořizovací cenou jde ruku v ruce vysoký komfort používání. U notebooků to může v praxi znamenat například lepší pozorovací úhly displeje, optimální rozvržení klávesnice, správně řešený odvod tepla, vhodně umístěné reproduktory apod. A protože repasované počítače v době uvedení na trh patřily k dražšímu zboží, z hlediska uživatelského komfortu v mnohém předčí nové modely nižší třídy.

3. Bezkonkurenční poměr ceny a výkonu

Za poměrně málo peněz spousta muziky? Ano, právě to můžete čekat od sortimentu repasované techniky. Levné notebooky a PC se prodávají v podobě tzv. barebonů (částečně sestavených platforem) a finální konfiguraci určíte vy až při nákupu. Sami si zvolíte velikost paměti a ostatní parametry dle plánovaného využití.

4. Dostupné náhradní díly a záruka

Prodejci poskytují na repasy roční záruku, a navíc nebudete mít problém s případnými opravami. Většina počítačů v nabídce má výrazně delší životní cyklus než lowcostové počítače a bez větších potíží k nim seženete náhradní díly všeho druhu – samozřejmě za velmi příjemné ceny.

Na závěr malé repete: repasované počítače jsou cenově dostupné, výkonné, odolné a svým způsobem také ekologické (kupujete starší, nikoliv nový kus). Potřebujete snad další důvody, proč jít do repasu?

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.